1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Postegro Kaldırıldı mı? Postegro LiLi Hata Veriyor 2022

Postegro Kaldırıldı mı? Postegro LiLi Hata Veriyor 2022
0

Popüler sosyal medya platformu Instagram için en sık kullanılan üçüncü taraf uygulamalardan birisi de Postegro. İnsanları takip etmeden gizli profilleri görmenizi sağlayan uygulama, ülke genelinde oldukça yaygın. Ancak binlerce kullanıcıya sahip olan bu uygulama hata veriyor. Özetle gizli hesapları görmenizi sağlayan uygulama Postegro uygulamasını pek çok insan kullanıyor. Peki Postegro kaldırıldı mı? İşte detaylar…

Eğer bir stalker iseniz, bu uygulamayı mutlaka duymuşsunuzdur. Çünkü size yardımcı olan en iyi uygulamalardan birisi de Postegro’dur. Instagram‘da gizli hesapları takip etmeden görüntülemenizi sağlayan bu uygulama, son zamanlarda hata veriyor. Bu hataların ardından Postegro kaldırıldı iddiaları da bir hayli arttı. Peki gerçekten de LiLi kaldırıldı mı?

postegro kaldırıldı mı

Postegro ya da diğer adıyla LiLi uygulaması, binlerce insan tarafından kullanılıyor. Bu uygulama pek çok işleve sahip olmasa da, yalnızca gizli hesapları görmenizi sağlaması binlerce kullanıcı kazanmasına sebep oldu. Ancak bu durumun yasal olmaması nedeniyle uygulama birçok kez sorun yaşadı. Uygulamanın kapanması gibi birçok sorun ortaya çıkmasına rağmen, hala aktif olarak kullanmak mümkün.

Postegro Kaldırıldı mı?

Postegro LiLi kaldırıldı mı? Uygulama binlerce kullanıcıya sahip olsa da, ne yazık ki yasal değil. Bu nedenle Instagram tarafından da kaldırılması talep edilen bu uygulama, pek çok yerden kalktı. Ancak hala internet üzerinde bazı sitelerden bu uygulamayı indirmek mümkün. Kullanılması sakıncalı olan bu uygulama, yasal olmamasıyla birlikte güvenilir de değildir. Çünkü pek çok farklı site tarafından APK olarak yayınlanmakta olan bu uygulamayı kimse kontrol etmiyor. Bu nedenle kullanacaksanız bile, farklı hesaplar ile giriş yapmanızı tercih ederiz. Ayrıca tekrar belirtelim; bu uygulamayı kullanmak yasal değildir.

LiLi Hata Veriyor 2022

Postegro LiLi uygulaması, sık sık hata veriyor. İnternet sitesine pek çok zaman erişilemiyor. Aynı zamanda mobil uygulamada sunucuya bağlanmakta sorun yaşanıyor. Hata vermesinin nedeni sizden kaynaklı değildir. Uygulamanın sık sık bu hataları vermesinin nedeni ise henüz bilinmiyor. Ancak eğer indirdikten sonra çalıştıramadıysanız, indirdiğiniz internet sitesinden kaynaklı bir sorun da olması mümkün.

Postegro Yasal mı?

Hayır, Postegro yasal değildir. Gizlilik yasasını ihlal eden bu uygulamanın yayınlanması ve kullanılması yasal değildir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap