1. Anasayfa
  2. Oyunlar

Clash Royale En Güçlü Deste Hangisi? Oyundaki En İyi Deste

Clash Royale En Güçlü Deste Hangisi? Oyundaki En İyi Deste
0

Dünyanın her yerinde popülerliğini sürdüren Clash Royale, Türkiye’de de milyonlarca oyuncuya sahip. Toplamda 107 farklı kart olan bu oyunca, en güçlü karakter ve en güçlü desteler merak ediliyor. Clash Royale en güçlü deste ile daha iyi bir deneyim sunuyor. Peki oyundaki en güçlü karakter hangisi? Hangi deste en iyisi? İşte detaylar…

Clash Royale, sürekli güncelleme alan bir oyundur. Bu nedenle karakterlerin güçlerinde ve canlarında sürekli değişikliklerin olması mümkün. Dengelemeler neredeyse her güncellemede yapılmaktadır. Oyun deneyimini en iyi hale getirmek için sürekli dengeleme yapan Clash Royale, en güçlü destenin ve karakterin de sürekli değişmesine neden oluyor. Ancak her şeye rağmen bazı desteler gerçekten de ölümsüz. Kazanma oranları en yüksek desteler, aşağıdaki listede yer almaktadır.

clash royale en güçlü deste
Clash Royale en iyi deste

Öncelikle şimdiden uyaralım, bu desteleri kullanmak 14. seviyeye ulaşmış olmanız gerekebilir. Çünkü destelerin bazılarında şampiyon kartlar da var. Bu nedenle kendinize en uygun desteyi seçmeden önce, kartlara sahip olduğunuzdan emin olun. Gelelim Clash Royale en iyi deste konusuna. Oyundaki en iyi desteleri kazanma oranlarına göre listeledik.

Söylemekte fayda var; eğer bu desteleri kullanacaksanız destedeki tüm kartların son seviye olması önemli. Çünkü yüksek kupalarda desteniz ve yeteneğiniz ne kadar iyi olursa olsun, düşük seviyeli kartlar kaybetmenize neden olur. Bu nedenle kart seviyelerine de dikkat etmenizi öneririz.

Clash Royale En İyi Deste Hangisi?

Son zamanların en iyi destelerini hazırladık. Bu desteler, son birkaç ay içerisinde kazanma oranı en yüksek olan destelerdir. Yeteneğiniz ve kart seviyelerinizle beraber desteyi daha da güçlendirmek sizin elinizde. Gelin Clash Royale oyunundaki en güçlü deste hangisi öğrenelim.

Listenin ilk sırasında, lav tazısı ve iskelet ejderhalar destesi var. Bu destede bulunan kartlar; oklar, lav tazısı, iskelet ejderhalar, barbarlar, cehennem ejderi, madenci ve çarpma. Destenin saldırı, defans ve sinerji seviyesi de en üst seviyede. Kazanma oranı en yüksek desteler arasında neredeyse ilk sırada yer alıyor.

1. Lav Tazısı – İskelet Ejderhalar Destesi

clash royale en iyi deste

Pekka – Kraliyet Hayaleti Destesi

Clash Royale En Güçlü Deste

clash royale en güçlü deste
Clash Royale En Güçlü Deste

Yukarıda gördüğünüz desteler, oyundaki kazanma oranı en yüksek olan desteler. Bu desteleri kullanmanızı öneririz. Ancak kartlarınızın son seviye olmasında fayda var. Çünkü kart seviyeleri düşük olduğunda, destenin gücü azalır. Bu nedenle kart seviyelerinizin yüksek olduğu desteleri tercih etmeniz daha iyi olur. Ama yine de, sinerjisi ve iksir seviyesi size en uygun gelen desteyi seçmeniz sizin için oldukça önemlidir. Dolayısıyla aslında en güçlü deste, size en çok uyum sağlayan destedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir