1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır? 2022 Şifre Öğrenme

Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır? 2022 Şifre Öğrenme
0

Gelişen teknoloji ile birlikte, en önemli ihtiyaçlarımızdan birisi de internet oldu. Dolayısıyla internete bağlanma imkanı olmayan insanların çeşitli yollara başvurması oldukça yaygın. Bu nedenle Wifi şifre kırma işlemleri de popüler bir hale geldi. Bağlanmak istediğiniz bir Wifi’nin şifresini öğrenmek mümkün. Peki bunu nasıl yapacağız? Gelin birlikte göz atalım…

Günümüzde dünyada internet kullanımı bir hayli yaygın. Artık neredeyse her evde internet bulunuyor. Bunun nedeni ise artık internet kullanımının bir ihtiyaç haline gelmesi. Çünkü alışveriş veya diğer önemli işlerimizi internet üzerinden yapıyoruz. Örneğin bir randevu almamız gerektiğinde internete başvuruyoruz. Bu nedenle de Wifi şifre kırma 2023 işlemi insanlar tarafından test ediliyor. Telefondan şifre öğrenme veya bilgisayardan şifre öğrenme araçları ile Wifi şifrelerini öğrenmek mümkün.

Öncelikle Wi-Fi şifresini bilgisayar üzerinden öğrenmek için gerekli adımlara bakalım. Bağlı olduğunuz Wifi şifresini öğrenmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Birkaç adımda Wifi şifresi öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Wifi Şifresi Kırma Nasıl Yapılır? (2022 yöntem)

Bilgisayarınızdan bağlı olduğunuz Wifi şifresini öğrenmek için yapmanız gereken birkaç adım var. Bu adımları tamamladıktan sonra, şifreye ulaşmanız mümkün. İşte o adımlar;

Gerekli süre: 1 dakika

 

 1. Ayarlara girin

   

 2. Ağ ve İnternet ayarlarına girin

   

 3. Bağdaştırıcı seçenekleri değiştir alanına girin

   

 4. Kablosuz ağınızın üstüne sağ tıklayarak Durum menüsüne girin.

   

 5. Kablosuz Özelliklerine girdikten sonra Güvenlik sekmesini açın.

   

 6. Parolanızı görmek için karakterleri göstere tıklayın.

   

Telefondan Wifi Şifresi Öğrenme 2022

Telefonunuzdan bağlı olduğunuz Wifi ağının şifresini öğrenmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Yalnızca birkaç adım ile birlikte bağlı olduğunuz Wifi adresinin parolasını öğrenmeniz mümkün. Aşağıdaki adımları izleyerek bunu gerçekleştirin.

 1. Ayarlara girin ve Bağlantılara dokunun
 2. Wifi ayarlarına girin
 3. Bağlı olduğunuz ağın yanındaki çark butonuna dokunun.
 4. QR kodunu seçin ve kaydedin.
 5. Bu QR kodunu başka bir kamera ile okutun.
 6. WiFi şifresi bu kodu okuttuğunuzda karşınıza çıkacaktır.

Bu birkaç basit adım ile telefonunuzdan da Wifi şifresi öğrenmek mümkün. Böylece hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzdan Wi-fi şifresini görmeyi başardınız. Özetle Wifi şifresini ayarlardan öğrenmeniz mümkün.

https://twitter.com/kirebittr

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir