1. Anasayfa
  2. Oyunlar

Mobil oyun camiasına bomba gibi düşecek: Türk iş insanından milyonluk yatırım!

Mobil oyun camiasına bomba gibi düşecek: Türk iş insanından milyonluk yatırım!
0
Londra ve Avrupa’da birçok alanda şirkete sahip olan Türk iş insanı Umut Bozbeyli, mobil oyun alanının en etkili şirketlerinden biri olma yolunda kolları sıvadı. Firefly, Bozbeyli’nin yönetimiyle birlikte Börü Games olarak yoluna devam edecek.
Londra ve Avrupa’da çok sayıda şirkete sahip olan Türk iş insanı Umut Bozbeyli, yeni yatırımıyla büyük ses getirmeye hazırlanıyor. Londra merkezli oyun şirketi Firefly’ı satın alan Bozbeyli, mobil oyun camiasında önde gelen şirketlerden biri olmayı hedefliyor.Teknolojinin gelişmesiyle birlikte mobil oyun dünyası da gelişmeye ve dönüşmeye başladı. Çok sayıda yabancı firmanın yer aldığı mobil oyun alanında Türk iş insanı Umut Bozbeyli’den herkesi meraklandıracak bir adım geldi. Genellikle yabancı firmalar ve yabancı iş insanlarının hakim olduğu mobil oyun sektöründe, bu kez bir Türk iş insanının rüzgarı esecek.

225 MİLYON POUNDLUK VİZYONER YATIRIM

Londra’da kurulan Firefly adlı oyun şirketi ile 225 milyon pounda el sıkışan Umut Bozbeyli, mobil oyun alanında etkili bir şirket olmak için ilk adımı attı.

BÖRÜ GAMES İSMİYLE YOLUNA DEVAM EDECEK

Firefly olarak kurulan şirket, Bozbeyli’nin yönetiminde Börü Games ismiyle yoluna devam edecek.

UMUT BOZBEYLİ KİMDİR?

Başarılı iş insanı Umut Bozbeyli, Londra ve Avrupa’da çok sayıda şirketin sahibidir. Bahis yazılımları alanında etkili olmasının yanında Börü Games ile, mobil oyun camiasında ses getirmeye hazırlanıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir