1. Anasayfa
  2. Sinema

Gönül Filmi Oyuncuları (Netflix)

Gönül Filmi Oyuncuları (Netflix)
0

Netflix’in kendi yapımı olan Gönül filminin fragmanı yayında. 10 Ağustos’ta Netflix platformunda yayında olacak olan bu film, merakla beklenmektedir. Gönül filmi oyuncuları da özenle seçilmiş başarılı oyunculardan oluşmaktadır. Oyuncu kadrosu ve yönetmen ekibiyle başarılı bir film olacağını tahmin ediyoruz. Oyuncu kadrosu ve film konusu hakkında tüm detaylar…

Netflix, kendi yapımı olan Gönül filmini duyurdu. Yerli film Gönül, 10 Ağustos’ta Netflix’te olacak. Ancak diziye dair birçok soru merakla cevap bekliyor. Örneğin Gönül oyuncuları ve konusu araştırılıyor. Netflix, yapımcı ve oyuncu kadrosunu açıkladı. İşte o kadro!

gönül filmi oyuncuları

Gönül Filmi Oyuncuları Netflix (2022)

Netflix yerli yapımı olan Gönül filminde; Erkan Kolçak Köstendil, Hazar Ergüçlü, Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alıcı, Selim Bayraktar, Şevval Sam, Asiye Dinçsoy, Nazmi Kırık ve Ferit Kaya rol alacak. Netflix platformunda yayına girecek olan Gönül filmi, oyuncuları ile dikkat çekti.

1Erkan Kolçak Köstendil

gönül filmi oyuncuları netflix

Başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlayan Erkan Kolçak Köstendil, bu filmde de yer alacak. Çukur dizisiyle tanınan Köstendil, Usta İstanbul, Sibel ve Türk İşi Dondurma gibi birçok yapımda yer aldı. Oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, bu filmde baş rollerden biri olacak. Başarısı dolayısıyla 1983 yılında doğan 39 yaşındaki oyuncu, çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül almıştır.

2Hazar Ergüçlü

Yine başarılı kariyere sahip olan bir oyuncu olan Hazar Ergüçlü, Kuzey Güney ve Medcezir dizileri ile tanınmıştı. Kariyerini bu diziler ile yükseltmiş, dolayısıyla birçok dizi ve filmde rol almaya başlamıştı. Netflix platformunda yayınlanacak olan Gönül filminde de rol alacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir