1. Anasayfa
  2. E-Ticaret

Hepsiburada’nın Yeni CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin Oldu

Hepsiburada’nın Yeni CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin Oldu
0

E-Ticaret’in devlerinden olan Hepsiburada’nın yeni CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin oldu. Şirkette 2019 yılından bu yana görev yapan Murat Emirdağ, yerini Amazon yönetiminde çalışan Gökçetekin’e bıraktı. Hepsiburada kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Hanzade Doğan, gelişmeye ilişkin açıklama yaptı. Murat Emirdağ görevini kendi isteğiyle bırakıyor.

Hanzade Doğan yaptığı açıklamada, “Murat’ın Yönetim Kurulundaki yeni görevinde Hepsiburada’nın gelişimine stratejik katkılar sağlamaya devam edecek olmasından mutluluk duyuyorum.” ifadesini kullandı. Böylece 1 Ocak 2023 itibariyle şirkette Nilhan Onal Gökçetekin CEO olarak göreve başlayacak.

Hanzade Doğan açıklamasında şu ifadelere de yer verdi:

“Nilhan’ın e-ticaret, lojistik ve ürün geliştirme konularında Fortune 500 şirketlerini de kapsayan 25 yıllık tecrübesinin ardından, Hepsiburada’nın yeni dönemine liderlik edecek olmasından büyük heyecan duyuyorum. Hepsiburada’nın müşterilerine ve satıcılarına en iyi servisi sunma yolculuğunda Nilhan’ın güçlü deneyiminin yeni bir dönemi başlatacağına inanıyorum.”

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir