1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Whatsapp Ücretli Mi Olacak? Yeni Abonelik Sistemi

Whatsapp Ücretli Mi Olacak? Yeni Abonelik Sistemi
0

Whatsapp’a geleceği söylenilen ücretli abonelikler sistemi, birçok insanın bu konuda düşünmesine neden oldu. Whatsapp ücretli mi olacak? sorusu insanların merak konusu oldu. Bu sorulara yanıt vermek için yeni gelecek olan ücretli abonelik sistemini ve detayları anlattık. Tüm detaylar haberimizde…

Whatsapp’ın yaptığı açıklamalar doğrultusunda birçok insan Whatsapp’ın ücretli olacağını iddia etti. Ancak böyle bir şey söz konusu değil. Gelen güncelleme isteğe bağlı olarak bir ücretli abonelik sunmaktadır. Böylelikle yalnızca bu aboneliğe ihtiyacı olan ve almak isteyen kullanıcılar ücret ödeyecek.

whatsapp ücretli mi olacak
Whatsapp Abonelik Sistemi

Whatsapp’ın getireceği abonelik sistemi yalnızca işletmeler için geçerli olacak. İşletmelerin ücret ödemesi zorunlu olmayacak, yalnızca abonelik satın almak isteyen işletmeler ücret ödeyecek. Whatsapp‘ın bu abonelik için ne kadar ücret alacağı henüz belirlenmiş değil. Merak edilen tüm detaylar haberimizde.

Whatsapp Ücretli Mi Olacak?

Whatsapp Ücretli mi Olacak?

Hayır, Whatsapp ücretli olmayacak. Bu güncelleme ile Whatsapp’ın ücretli olması söz konusu değildir. Yalnızca isteyenler için ek olarak ücretli abonelik sunulacak. Abonelik satın almak isteyen işletmeler belirli bir miktarda ücret ödeyerek abonelik avantajlarından yararlanacaklar.

Whatsapp Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Henüz abonelik ücretleri hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Yakında gelecek olan bu sistemde işletmelerin abonelik için ne kadar ücret ödeyeceği bilinmiyor.

whatsapp ücretli mi olacak

Whatsapp Ücretli Abonelik Nedir?

Whatsapp, işletmeler için ek olarak özellikler sunmayı hedefliyor. Ancak bu özellikler ücretli aboneler için geçerli. Böylelikle ücretli abone olan işletmeler, Whatsapp’ta ek avantajlardan yararlanacak. Peki ücretli abonelik avantajları nelerdir?

Whatsapp Ücretli Abonelik Avantajları

Normal şartlarda 4 cihaza kadar destek verecek olan yeni özellik, ücretli abonelik ile 10 cihaza kadar destek sunabilecek.

Henüz abonelik ücretleri ve avantajları hakkında geniş kapsamlı bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle işletmelere özel sunulan olan abonelikler hakkında fazla bilgi yok. Ancak işletmeler için faydalı özelliklerin olacağı kesin. Gelişmiş işletmeler, bu avantajlardan yararlanmak için ücretli abonelikler kullanacak. Sizin işletmelere özel sunulan abonelik planları hakkındaki düşünceleriniz neler? Yorumlarda belirtmeniz bizim için çok önemli.

Yazı Kaynakları
WhatsApp is working on a subscription plan for businesses

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir