1. Anasayfa
  2. Genel

OnlyFans Banka Hesabı Ekleme Nasıl Yapılır?

OnlyFans Banka Hesabı Ekleme Nasıl Yapılır?
0

Popüler içerik abonelik platformu olan OnlyFans son zamanlarda sık sık ismini duyuruyor. Bu platformda kendilerine abone olan kullanıcılardan para kazanan içerik üreticileri sadece abonelerinin görebileceği içerikler üretmekte. Tüm dünyada popüler olan ve Türkiye’de de ismini duyurmayı başaran platformdan para çekmek için banka hesabınızı eklemeniz gerekir. Peki OnlyFans banka hesabı ekleme işlemi nasıl yapılır? Gelin birlikte göz atalım…

OnlyFans, kullanıcıların ödeme alma karşılığında multimedya paylaştığı bir içerik platformudur. Genellikle erotik içerikler içeren bu platformda para çekmek için banka hesabınızın ekli olması gerekli. Bu işlemi yapmak aslında oldukça basit.

onlyfans banka hesabı ekleme

Birçok ünlü tarafından da kullanılan popüler platform OnlyFans’ta banka hesabınızı eklemek için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekir. Eğer bir hesabınız varsa, aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Kolaylıkla banka hesabınızı eklemeniz ve ödeme almanız mümkün.

OnlyFans Banka Hesabı Ekleme

Ödeme almak için OnlyFans hesabınıza banka bilgilerini aşağıdaki adımları izleyerek ekleyebilirsiniz. Birkaç adımda OnlyFans banka hesabı ekleme işlemini kolaylıkla tamamlayın.

  1. OnlyFans’a girin

  2. Profil fotoğrafınıza tıklayarak menüye ulaşın

  3. Menüde bulunan ‘Add Bank’ kısmına tıklayın

  4. Bulunduğunuz ülkeyi seçin

  5. Kimlik doğrulamasını tamamlayın

  6. Banka bilgilerinizi girin ve kaydedin

Bu adımları tamamlayarak OnlyFans hesabınıza banka bilgilerini girmeniz mümkün. Ardından para çekme işlemini başlatabilirsiniz. Ancak mutlaka kimlik doğrulamanızı yapmanız gerekmektedir. Bu zorunludur. Kimlik doğrulamanızı ve gerekli adımları tamamladıktan sonra OnlyFans para çekme işlemini başlatın ve bekleyin. Banka bilgilerinizi doğru olarak tamamladıysanız kısa süre içerisinde ödeme alacaksınız. Dolayısıyla kimlik ve banka bilgilerini girerken doğru olduğundan emin olun.

OnlyFans Para Çekme İşlemi

Son olarak belirtelim ki; OnlyFans’tan para çekmek için hesabınızda en az 20$ birikmiş olmalı. Bu nedenle eğer hesabınızda henüz yeterli miktarda para yoksa, para çekme işlemi yapılmaz. Dolayısıyla para çekmek için bu tutara ulaşmanız gerekmektedir. Ancak uluslararası transferlerde minimum para çekme tutarı 200$ dolar olurken, para çekme süresi de oldukça uzundur. Bunlara dikkat etmenizi ve OnlyFans’tan gerekli bilgileri almanızı öneririz. Eğer doğrudan banka hesabına transfer gerçekleşecekse, bu işlem çok uzun sürmeyecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir