1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet
0

Günümüzde yalnız kalmamak için yeni insanlar tanımalı ve bu insanlarla arkadaşlık kurulmalıdır. Hayatınıza farklı insanlar almak, sohbet etmek, onlarla vakit geçirmek oldukça hoştur, fakat tanıştığınız her insan aradığınız kriterlerde olmayabilir. İşte tam bu noktada Saree Partner, bir arkadaşta aradığınız bütün özellikleri sizin için seçen ve bu özelliklere sahip olan kişileri karşınıza çıkaran bir uygulamadır. Saree Partner, diğer arkadaşlık uygulamaları olan Azar ya da Tinder gibi değildir. Saree Partner ile hem mesaj yolu ile sohbet edebilir hem de görüntülü sohbet edebilirsiniz. Yeni bir arkadaşlık, yeni bir aşk, yeni bir evlilik arıyorsanız Saree Partner tam size göre!
Saree Partner Uygulaması Özellikleri
Kullanımı oldukça kolay olan Saree Partner, kullanıcıları için çeşitli avantajlar ve özellikler sunmaktadır. Saree Partner uygulamasının özellikleri şu şekilde sıralanabilir:
• Saree Partner, sadece basit bir sosyal medya uygulaması değildir. Saree Partner ile kriterlerinize uygun kişileri bulabilir, bu kişilerle hem normal hem de görüntülü sohbet edebilirsiniz.
• Saree Partner, ilgi alanlarınıza uygun olan kişiler ile tanışmanızı sağlamaktadır.
• Saree Partner ile dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz kişiler ile sohbet edebilirsiniz.
• Saree Partner sayesinde yeni insanlarla tanışabilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.
• Saree Partner ile görüntülü sohbet yoluyla gerçek konuşmalar yapabilirsiniz.
• Saree Partner uygulamasını yeni insanlarla tanışmanızı sağlayan güvenilir bir arkadaş gibi düşünebilirsiniz.
Saree Partner ile eşleş, sohbet et ve buluş! Saree Partner uygulamasını kullanmak oldukça kolay ve eğlencelidir. Uygulama sayesinde aradığınız kriterlerdeki kişiler ile eşleşebilir ve gerçek dünya da o kişiler ile görüşüp, bambaşka deneyimler yaşayabilirsiniz.
Saree Partner Uygulaması Nasıl Kullanılmaktadır?
Buraya yeni insanlar ile tanışmak, sosyal çevrenizi genişletmek, seyahat ettiğiniz yerlerde yaşayan kişilerle buluşmak ya da hayatı dolu dolu yaşamak için geldiyseniz, tam olarak doğru yerdesiniz! Saree Partner, sahip olduğu tasarımıyla oldukça sade ve göz yormayan bir uygulama olup, oldukça basit ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Saree Partner uygulamasının kullanımı şu şekildedir:
1. Saree Partner uygulamasını Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.
2. Uygulamayı telefonunuza indirdikten ve uygulamaya girdikten sonra karşınıza “Üye Girişi” ve “Ücretsiz Üyelik” butonları çıkmaktadır. Eğer uygulamaya üyeyseniz, “Üye Girişi” kısmından hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Eğer uygulamaya üye değilseniz “Ücretsiz Üyelik” kısmından kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Uygulamaya üye olurken isim, soyisim, yaş, telefon numarası gibi temel bilgiler istenmektedir.
3. Uygulamaya üye olduktan sonra karşınıza çıkan “Keşfet” kısmından “Aktif Kullanıcıları” ve “Yeni Üye Olan Kullanıcıları” görebilirsiniz. İlginizi çeken kişilerin üzerine tıklayabilir ve profillerinden o kişilerin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu kişileri favoriler kısmınıza ekleyebilirsiniz.
4. Sol alt köşede bulunan “Profil” kısmından profilinizi güncelleyebilirsiniz.
5. Sağ alt köşede yer alan “Like” kısmından beğendiğiniz ve favorilerinize aldığınız kişileri görebilirsiniz.
6. “Mesajlar” kısmından gönderdiğiniz ve size gelen mesajları görebilir, yeni kişiler ile sohbet edebilirsiniz.
7. Sağ üst köşede yer alan bildirim butonundan tarafınıza gelen bildirimleri görebilirsiniz.
Saree Partner uygulamasını hemen indirip, yeni insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz. Gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz Saree Partner ile beğendiğiniz ve hoşunuza giden kişilerle dilediğiniz her yerde sohbet edebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.