1. Ana Sayfa
  2. Genel

Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz Sahur Programları

Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz Sahur Programları
0

Ramazan ayı boyunca iftar programları olduğu gibi, sahur programları da televizyon kanallarında yayınlanacak. Gece saatlerinde başlayıp sabah ezanlarına kadar devam eden sahur programları, sahuru bekleyenler için oldukça faydalı. Bu yıl yayınlanacak sahur programları 2022 listesi haberimizde…

Her yıl ramazan ayında sahur programları birçok insan tarafından seyrediliyor. Gece saatlerinden sahur vaktine kadar devam eden bu programlarda dualar okunuyor, sorular cevaplanıyor ve ramazan ayı hakkında bilgiler veriliyor. Ramazan ayı boyunca televizyonlarda yayınlanacak olan sahur programları heyecanla bekleniyor.

sahur programları 2022

Bu yıl Ramazan ayında hangi hocaların hangi kanallarda çıkacağı ve hangi sahur programlarının olacağı merak ediliyor. Ramazan ayında çıkacak olan sahur programlarını aşağıda listeledik.

Sahur Programları 2022

Ramazan ayında seyredebileceğiniz sahur programları

1Sahur Bereketi (TRT 1)

Sahur Bereketi, TRT 1 ekranlarında sahur programı olarak yayınlanacak. Ramazan ayı boyunca yayınlanacak olan bu program, saat 3:00’da başlayacak. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan bu program, listemizin ilk sırasında yer alıyor.

2M. Fatih Çıtlak İle Sahur Vakti (Kanal D)

Ramazan ayında yayınlanacak olan bir diğer sahur programı ise Kanal D ekranlarında çıkacak olan M. Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti. Program gece saat 3:00’da başlayacak.

3Prof Dr. Nihat Hatipoğlu İle Sahur (ATV)

ATV ekranlarında Ramazan ayında her gece saat 3:00’da başlayacak ve yaklaşık 1 saat sürecek. 

İlginizi Çekebilir
resim_2022-05-04_230214394

Yazar Hakkında

Yorum Yap