1. Anasayfa
  2. Oyunlar

Clash Royale Dengeleme Değişikliği: Nisan 2022’de İksiri ve Gücü Değişen Kartlar

Clash Royale Dengeleme Değişikliği: Nisan 2022’de İksiri ve Gücü Değişen Kartlar
0

Clash Royale, nisan ayında yapılacak olan bir güncelleme ile birçok kartta dengeleme değişikliği yapılacağını duyurdu. Clash Royale dengeleme değişikliği 2022 yılında Nisan ayında yapılacak. Bazı kartların iksirleri düşerken, bazı kartlarında güçlerinde değişiklikler olacak. İşte Clash Royale‘in Nisan ayında yayınlayacağı dengeleme değişikliği!

clash royale dengeleme değişikliği 2022

Clash Royale, oyun rekabetini korumak için birçok kart üzerinde değişiklik yapacak. Yapılacak olan bu değişiklikleri haberimizde listeledik!

Clash Royale Dengeleme Değişikliği 2022

1İksir Toplayıcı

İksir toplayıcı, oyunun ilk yıllarında metaya hükmediyordu. Ancak sonradan gelen nerflerden sonra kullanımı oldukça azalan bu kart, artık daha yavaş iksir verecek ve kule yıkıldığında 1 iksir verecek. 

ÖnceSonra
Yıkımdaki İksir01
Ömür70 saniye65 saniye
İksir Üretimi8.5 saniye9 saniye

2Elektro Dev

Elektro Dev, destenizde bir bina taşımazsanız karşı oynamak için cezalandırıcıdır. Tanıtımından bu yana, Clash Royale denge ekibi iksir maliyetini düşürmeye direndi. Dengelemelerden sonra, İksir maliyeti 8’den 7’ye düşürülecek, ancak daha düşük HP ve hasara sahip olacak. Yansıma hasarı öncekiyle aynı kalır, bu da bir Zap büyüsüyle aynıdır.

ÖnceSonra
İksir87
Hasar– %15
İsabet– %15

3Ayna

Ayna uzun zamandır zayıf bir karttı. Bakiyelerden sonra büyük bir buff kazanacak – kartlar +1 yerine +2 seviye kazanacak. Bu kesinlikle metayı sallayacak!

Yan Not: Bu, 19’a kadar seviyeleri destekleyen yeni çarpanları etkinleştiren yeni istemciyle mümkün oldu… Gelecekte bazı ilginç oyun modları görüp göremeyeceğimizi merak etmeden edemiyorum…

4Altın Şovalye

Altın Şövalye için önceki nerf (6’dan 5’e kadar) aşırı derecede sertti ve GK hemen metadan atıldı. Bu güçlendirme, önceki nerfin bir kısmını geri alacaktır.

5Dev İskelet

Giant Skeleton uzun zamandır metada yer almıyordu. Vuruş hızını ve HP’yi artırarak, Clash Royale denge ekibi onu geçerli bir kazanma koşulu haline getirmek istiyor ve kulelere daha kolay ulaşması için daha fazla beka kabiliyeti ekledi.

6Diğer Dengelemeler

Dengelemelerin tümüne RoyaleAPI kaynağından ulaşabilirsiniz.

Yazı Kaynakları
RoyaleAPI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir