1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Porçay Hapis Cezası Aldı: 4 Yıl 2 Ay Hapis İstemi Onandı

Porçay Hapis Cezası Aldı: 4 Yıl 2 Ay Hapis İstemi Onandı
0

Uzun bir süre önce Youtube’da “Ezhel Parodi” videosu yayınlayan Youtuber Porçay, hakkında açılan dava nedeniyle hapis cezası aldı. Hakkında 4 Yıl 2 Ay hapis istemi olan Porçay, bugün yaptığı açıklamada mahkeme kararıyla hapis istemin onandığını duyurdu. Teslim olacağını açıklayan Porçay, olanları Youtube hesabından paylaştı.

Youtube’da yayınladığı eğlence içerikli videolar ile yaklaşık 1 milyon aboneye sahip olan Porçay, Ezhel’in bir şarkısının parodisini yaparak bunu Youtube‘da yayınladı. Videonun yayınlanmasından bir süre sonra hakkında dava açılan Porçay hakkında 4 yıl 2 ay hapis istemiyle yargılandı. Mahkeme kararı onadı ve ünlü Youtuber Porçay 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

porçay hapis

2022 yılının başlarında yaptığı ‘Ezhel Parodi’ nedeniyle hakkında dava açılan Youtuber Porçay, bugün takipçilerine üzücü haberi verdi. Porçay, 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldığını ve gidip Çağlayan Adliyesi’ne teslim olacağını açıkladı.

Porçay Hapis Cezası Aldı

Uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanımına özendirmek nedeniyle hakkında dava açılan Youtuber, bugün 4 yıl 2 ay hapis cezası kararını mahkemenin onadığını ve teslim olacağını açıkladı. Porçay olayı Youtube hesabında anlattı:

Yazar Hakkında

Yorum Yap