1. Ana Sayfa
  2. Genel

Şarkıcı Orxan Musazade’nin yeni albümü ‘Korkum Yok’ ne zaman çıkacak

Şarkıcı Orxan Musazade’nin yeni albümü ‘Korkum Yok’ ne zaman çıkacak
0

Orxan Musazade’nin ‘Korkum Yok’  isimli single çalışması, iTunes ve Spotify üzerinden müzükseverlerin beğenisine sunulacak.

Orxan Musazade‘nin yeni single çalışması olan Korkum Yok,  iTunes ve Spotify üzerinden yayınlanacak. Söz ve müziği kendine ait olan çalışmanın aranjmanını ve mix çalışmasını ise  Nurettin Caferov yapacak.

Single için çekilecek olan klibin yönetmen koltuğunda Sagop Rzayeff oturacak.

Ayrıca, Orxan Musazade’nin Zamana Kaldi, Janim, Sensiz Olamam, Balbadem, Benimsin, Kara Gozlum gibi birçok single çalışması da bulunuyor.

Orxan Musazade; ”Pandemi döneminde klip çekimleri aksadı ve benim gibi bir çok sanatçı arkadaşımın da şarkılarını yayınlarken çektiği zorluğu görüyor ve üzülüyorum ama bugünleri geride bırakacağımıza canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu ve kliplerin gecikme sebeplerini de açıklamış oldu.

Pandemi dolayısıyla klip çekimlerini erteleyen Orxan Musazade koşullar doğrultusunda hastalığın hafiflemesiyle beraber çekimlerini gerçekleştireceğini söyledi. Son günlerde fenomen taksi projesindende bahsettiren Orxan Musazade ‘Fenomen taksi projemiz bir çok kanal tarafından güzel bir ilgi ile karşılandı. Çok yakında detaylı bilgileri sosyal medya hesabımdan açıklayacağım.’ Diyerek sözlerini sonlandırdı

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap