1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Okulda İzlenecek Filmler: Lise ve Ortaokul İçin Film Önerileri

Okulda İzlenecek Filmler: Lise ve Ortaokul İçin Film Önerileri
2

Okulların kapanmasına 1 aydan daha az kaldı. Bu nedenle birçok okulda sınıflarda dersler işlenmiyor, film ve oyun gibi etkinliklerle vakit geçiriliyor. Okulda izlenecek filmler öğrenciler tarafından araştırılıyor. Öğrencilere lise ve ortaokullarda sınıfta derslerde izlenecek film önerilerimiz var. Bu filmleri rahatlıkla okulda seyredebilirsiniz. Önerilen filmlerin Youtube veya Netflix bağlantıları filmin altında bulunmaktadır. Bu yıl okullar 17 Haziran’da sona erecek. Hazirana girmemize günler kalırken, okulların kapanmasına da yalnızca birkaç hafta kaldı. Dolayısıyla bu süre içerisinde okullarda boş derslerde genelde film izlemek en eğlenceli aktivitelerden birisidir.

Lise ve ortaokulda sınıflarda rahatlıkla izlemeniz için birçok film önerdik. Filmler hakkındaki yorumlarınızı ve kendi film önerilerinizi yorum kısmında belirtmeniz, diğer ziyaretçilerimiz içinde katkı sağlar. Okulun son günlerinde birçok sınıfta ders işlenmiyor. Boş derslerde yapılan en iyi aktivitelerden birisi de film izlemektir.

okulda izlenecek filmler lise

Okulda İzlenecek Filmler

Şunun şurasında okulların kapanmasına 30 günden daha az bir süre kaldı. Son haftaların olmazsa olmazı da boş derslerde izlenen filmler tabii ki de. Bu son günlerde sınıf arkadaşlarınızla boş derslerde film izlemek, okulda yapılan en eğlenceli faaliyetlerden birisi. Listemizde daha çok akıllı tahtada izlenecek filmler yer alıyor. Çünkü akıllı tahtalarda Netflix platformuna giriş yapılamaz. Her ne kadar Youtube’da yer alan filmleri koymaya çalışsak da, diğer platformlarda yer alan filmler de listemizde mevcut.

1. Aşk ve Canavarlar

okulda izlenecek filmler

Öneri listemizin ilk sırasında Netflix’ten bir film var. Eğer bir şekilde akıllı tahtada Netflix’i açabilirseniz, bu önerilerimizden birine kesinlikle kulak asmalısınız. Okulda izlenecek filmler arasında en iyilerinden birisi de bu film. Ancak yine de Netflix’e erişim sağlanmıyorsa endişelenmeyin. Çünkü Youtube için önerilerimiz de var.

Aşk ve Canavarlar, 2021 yılında çıkan bir Bilimkurgu – Macera filmidir. Oldukça heyecanlı bir film olan Aşk ve Canavarlar, canavarların yol açtığı bir kıyametten yedi yıl sonra sevgilisini aramak için sığınaktan çıkan bir gencin macerasını anlatıyor. Filme izlemek için buraya tıklayın.

2. Her Şeye Evet

Netflix filmi olan Her Şeye Evet filminde, eğlence katilleri anne ve babanın olduğu bir ailenin “Her Şeye Evet” gününde çocuklarının istedikleri her şeye evet demeleri ve başlarına gelen olaylar anlatılıyor. Aile çocuklarının istedikleri birçok şeye olumsuz yaklaşıyor ancak bu özel günde her şeyi kabul etmek zorundalar. Bu nedenle çılgın kıyafetlere, mide bozan tatlılara ve çok daha fazlasına evet demek zorunda kalan aile, 24 saat boyunca hiç bir isteğe olumsuz cevap veremiyor. Filmi izlemek için buraya tıklayın.

2. Uyumsuz

lise izlenecek filmler

Listemizin 3. sırasında bu kez bir Youtube filmi yer alıyor. Film, ücretsiz bir şekilde Youtube’da yayınlandı. Bir 2014 filmi olan Uyumsuz, bilimkurgu, aksiyon ve romantik filmidir. Dolayısıyla oldukça heyecanlı olan bu Uyumsuz, oldukça beğenilen bir film. Neil Burger’in yönetmenliğini yaptığı bu filmin konusu da oldukça heyecan verici. Filmi izleyin;

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. akıllı tahtada izlenecek filmler

  2. uyumsuz filmini kessinlikle izleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.