1. Anasayfa
  2. Sinema

Yılbaşı Filmi Oyuncuları (Disney+)

Yılbaşı Filmi Oyuncuları (Disney+)
0

Gülse Birsel, Disney+ için yeni bir film yazıyor. Geçtiğimiz aylarda Disney Plus ile anlaşan Birsel, platformda ilk filmini çekmeye hazırlanıyor. Film hakkında ortaya pek bilgi çıkmamış olsa da, dev oyuncu kadrosu açıklandı. Yılbaşı filmi oyuncuları oldukça dikkat çekti. Başarılı bir kadro ile hazırlanan bu film, Disney Plus platformunda yayınlanacak.

Geçtiğimiz ay ülkemizde yayına başlayan Disney Plus, Gülse Birsel ile yaptığı anlaşmayla yeniden gündeme geldi. Gülse Birsel‘in hem yazıp hem oynadığı bu filmin adı Yılbaşı olacak. Film oyuncuları da oldukça merak edilirken, size oyuncuların listesini hazırladık.

yılbaşı filmi oyuncuları

Disney+ ile anlaşma yapan Gülse Birsel’in komedi filmi çekeceğini düşünen birçok insan var. Henüz film hakkında ortada pek çok bilgi yok. Ancak filmin dev oyuncu kadrosu ortaya çıktı. Gelin birlikte Disney Plus platformunda gösterime girecek olan Yılbaşı filminin oyuncularına bakalım.

Yılbaşı Filmi Oyuncuları (2022)

Gülse Birsel’in yazdığı bu filmin oyuncuları arasında ilk sırada yine Gülse Birsel var.

1Gülse Birsel

2Ezgi Mola

yılbaşı filmi oyuncuları

3Cengiz Bozkurt

4Fatih Artman

5İrem Sak

yılbaşı filmi oyuncuları

Ayrıca filmde Serkan Keskin, Alican Yücesoy, Boran Kuzum, Alina Boz, Büşra Pekin ve Ayta Sözeri gibi önemli isimler de yer alıyor. Disney Plus platformunda gösterime girecek olan filmi merakla bekliyoruz. Dev oyuncu kadrosuyla büyük ilgi çeken filmin yayın tarihi hakkında henüz bir bilgi yok.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir