1. Anasayfa
  2. Sinema

Nasıl BKM Oyuncusu Olunur? BKM Oyuncu Başvurusu

Nasıl BKM Oyuncusu Olunur? BKM Oyuncu Başvurusu
1

Beşiktaş Kültür Merkezi’nin film, dizi program veya etkinliklerinde oyuncu olarak çalışmak birçok insan tarafından isteniyor. BKM oyuncu başvurusu yapmak isteyenler ve oyuncu olarak rol almak isteyenlerin yapması gerekenler araştırılıyor. Oyuncu olmak isteyenlerin yapması gerekenleri hazırladık. Nasıl BKM oyuncusu olunur? İşte detaylar…

BKM, Necati Akpınar ve Yılmaz Erdoğan’ın girişimleri sonucunda 11 Kasım 1994 tarihinde İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan eski Mıstık Sineması’nın tiyatro salonuna dönüştürülmesiyle kuruldu. Birçok film, dizi ve programa ev sahipliği yapan BKM, oyuncu seçmeleri yapmaya devam ediyor. Şuanda bir oyuncu seçimi var mı?

nasıl bkm oyuncusu olunur

Eğer oyunculuk kariyerinde bir tecrübeniz varsa ve BKM’ye oyuncu olarak girmek istiyorsanız, BKM oyuncu başvurusu yapabilirsiniz. Ancak seçmeler yoksa ve başvuru formunu bulamadıysanız BKM ile iletişime geçmeniz gerekir. BKM oyunculuk seçmelerine katıldığınızda başarılı olursanız BKM oyuncusu olmanız mümkün. BKM oyuncusu olmanız için yapmanız gerekenler ve başvuru aşamaları haberimizde.

Nasıl BKM Oyuncusu Olunur?

BKM oyuncusu olmak için, BKM oyuncu seçmeleri yapıldığı zaman bu seçimlere katılmalı ve seçimlerde başarılı olmalısınız. Ancak yine de oyuncu olmak için seçimleri beklemeden iletişime geçerek bir oyuncu başvurusu yapmanız da mümkün. BKM oyuncu başvurusu yaptığınız aman, sizde aranacak ilk özellik; zeki ve komik olmanızdır. Size verilen 3-5 dakikalık bir süre içerisinde kendi skecinizi yazıp oynayarak güldürmeyi başarmanız, BKM’de oyuncu olmanızı sağlayabilir.

BKM Oyuncu Başvurusu Nasıl Yapılır?

BKM oyuncusu olmak için başvuru yapmak isteyenler, Beşiktaş Kültür Merkezi ile iletişime geçerek oyuncu olmak istediğini ve seçmelere katılmak istediğini söylemelidir. BKM iletişim bilgilerini kullanarak BKM ile iletişime geçin ve oyunculuk başvurunuzu yapın. Başvurunuz olumlu yanıt aldığı zaman çağrılır ve seçmelere katılırsınız. Böylece BKM oyuncusu olmanız mümkün.

BKM Yapım ve Organizasyon ekibi ile iletişime geçmek için iletişim adresine gidebilir veya telefon açabilirsiniz. Aşağıda adres ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerini kullanarak BKM oyuncu başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür. Daha fazla bilgi için ise BKM web sitesini ziyaret edin.

Adres: Ebulula Mardin Cad. Maya Meridyen Plaza No:16 K:3 D:12
34335 Akatlar/İstanbul

Telefon: +90 (212) 352 18 18
Fax: +90 (212) 351 21 68

E-Posta: bkm@bkmonline.net / info@bkmonline.net

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Oyuncu olmak istyom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir