1. Anasayfa
  2. Sinema

Madame Web Filmi Oyuncuları (2023)

Madame Web Filmi Oyuncuları (2023)
0

Spider-Verse evrenine katılacak olan yeni filmlerin arasında olan Madame Web, 2023 yılı filmleri arasında yer alıyor. Filmin yönetmenliğini S.J. Clarkson yapacak. Vizyon tarihi henüz belirlenmeyen Madame Web filmi oyuncuları da araştırılıyor. İşte açıklanan oyuncular ve canlandırdıkları karakterler…

madame web filmi oyuncuları

İddiaya göre önümüzdeki yıllarda çıkacak olan Madame Web filminin oyuncu kadrosunda birkaç önemli isim de var. Filmin açıklanan oyuncularını sizler için listeledik. Henüz tam oyuncu kadrosu bilinmiyor olsa da, bazı oyuncular açıklandı.

Oyunculara geçmeden önce filmin teknik ekibinden bahsedelim; filmin yönetmen koltuğunda Amerikalı yönetmen S.J. Clarkson oturuyor. Filmin teknik ekibi ise aşağıda.

Filmin Teknik Ekibi

SenaristMatt Sazama ve Burk Sharpless
Orijinal karakterlerin yaratıcısıJohn Romita Jr.
YönetmenS.J. Clarkson

Daha önce Tost, Metresler ve Unaired Game of Thrones Prequel Pilot gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan S.J. Clarkson, bu kez Madame Web filminde yönetmenlik yapacak.

Madame Web Filmi Oyuncuları

Henüz vizyon tarihi açıklanmayan Madame Web filminin oyuncu kadrosunda, Dakota Johnson, Sidney Sweeney ve Vera Farmiga yer alıyor. Tercübeli oyuncu kadrosu ve başarılı teknik ekibi ile film, izleyicileri daha da meraklandırdı. Ancak henüz vizyon tarihi belirlenmiş değil.

1. Dakota Johnson

madame web filmi oyuncuları

Yapılan açıklamaya göre Dakota Johnson, filmin başrolü olacak. Madame Web karakterini canlandıracak olan Johnson, birçok başarılı yapımda rol aldı.

2. Sidney Sweeney

madame web oyuncuları

3. Vera Farmiga

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir