1. Anasayfa
  2. Genel

Bayramda Kafeler Açık Mı? 2022 Bayramda Hangi Kafeler Açık?

Bayramda Kafeler Açık Mı? 2022 Bayramda Hangi Kafeler Açık?
0

Kurban ayının sona ermesiyle birlikte, Kurban Bayramı yaklaşıyor. Pazartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı’nda birçok iş yeri bayram tatili nedeniyle kapanıyor. Birçok insan “bayramda kafeler açık mı” sorusunu araştırıyor. Peki hangi kafeler açık? Gelin birlikte göz atalım; işte detaylar…

Kurban Bayramında merak edilen konulardan biri de, kafelerin açık olup olmadığı oldu. Bayramda kafeye gitmek isteyen insanlar hangi kafelere gidebilir? Bayram boyunca açık olacak kafeleri listeledik. Bayramın 1. 2. 3. ve 4. günü açık olan kafeler var. Tüm detaylar haberimizde…

bayramda kafeler açık mı

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan Kurban bayramı boyunca açık olan kafelere gitmek isteyen insanlar araştırma yapıyor. Bayramda gezmek ve tatil yapmak istiyorsanız, açık olan kafeleri size listeliyoruz. Bu kafelere bayram boyunca gitmeniz mümkün. Ancak yine de gitmeden kafeyi aramanızı öneririz.

Bayramda Kafeler Açık Mı? (2022)

Resmi bayram tatilinde diğer iş yerleri gibi kafelerinde bir çoğu kapalı olabilir. Ancak yine de tercihe bağlı olarak bazı kafeler açık olacak. Bayramda kafeye gitmek isteyen insanların gidebileceği birçok kafe bulunuyor. Dolayısıyla açık olan kafelere gidebilir ve oturabilirsiniz. Gideceğiniz kafenin numarasını internet üzerinden bularak gitmeden önce aramanız daha iyi olur.

Gelin popüler kafe ve kahve dükkanlarının bayramda açık olup olmadığına göz atalım. İlk sırada Starbucks var.

Starbucks Bayramda Açık Mı?

Starbucks, resmi ve dini bayramlarda da açık. 2022 yılı Ramazan bayramında Starbucks şubeleri açık olacak. Kurban bayramı boyunca Starbucks’a gitmeniz ve kahve içmeniz mümkün. Bu nedenle bayramda açık olan kafeler arasında ilk sırada Starbucks yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir