1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Whatsapp’a Son Görülmeyi İstediğin Kişiye Gizleme Özelliği Geldi

Whatsapp’a Son Görülmeyi İstediğin Kişiye Gizleme Özelliği Geldi
0

Günümüzde neredeyse herkes tarafından kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp, son günlerde birçok güncelleme ile yeniden karşımıza çıkıyor. Yapılan açıklamaya göre Whatsapp, artık son görülmenizi istediğiniz kişilere gizlemenizi sağlayan yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Profil fotoğrafınızı ve durumlarınızı görebilecek kişileri seçebildiğiniz gibi, son görülmenizi görecek olan kişileri de seçebileceksiniz. Whatsapp son görülmeyi istediğin kişiye gizleme nasıl yapılır? İşte detaylar.

WhatsApp’ta durumlarınızı kimlerin görebileceğini ayarlar kısmından seçebiliyorsunuz. Aynı özellik son görülme için de geliyor. Whatsapp’ın yaptığı açıklamaya göre bu özellik Beta kullanıcılar için açılacak. Yakında eklenecek olan bu özellik ile, Whatsapp’ta ki son görülmenizi istemediğiniz kişilerin görmesini engelleyebileceksiniz. Herkes, Kişilerim, Seçili kişiler ve hiç kimse olarak seçebileceğiniz görünürlük seçenekleri sunulacak.

Whatsapp Son Görülmeyi İstediğin Kişiye Gizleme

whatsapp son görülmeyi istediğin kişiye gizleme

Yukarıda gördüğünüz ekran görüntülerinde de olduğu gibi, bu ayarı Whatsapp gizlilik ayarlarından yönetebileceksiniz. Kolaylıkla istediğiniz kişiye gizleyebilir ve kimlerin göreceğini seçebilirsiniz.

Gerekli süre: 1 dakika

Nasıl Yapılır?

  1. Whatsapp’a girin

  2. Sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayarak ayarlara girin.

  3. Gizlilik ayarlarını seçin

  4. Son ggörülme kısmına girin

  5. Bu bölümden kimlerin görebileceğini seçebilirsiniz.

Bu öözelliğin tüm kullanıcılar için ne zaman aktif edileceği henüz bilinmiyor. Whatsapp’a yakında geleceği belirtilen son görülme gizleme özelliği, şimdiden birçok insanın hoşuna gitti bile.

Son görülmenizi görmesini istemediğiniz bir kişiye son görülmenizi gizlediğinizde, sizde o kişinin son görülmesini göremeyeceksiniz.

Bu güncelleme hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmında belirtebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için oldukça önemli.

İlginizi Çekebilir
Skype-Mobile-call-experience

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir