1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Bionluk Komisyon Oranı Ne Kadar?

Bionluk Komisyon Oranı Ne Kadar?
2

İnternet üzerinden serbest olarak çalışmak istiyorsanız, Bionluk sizin için en iyi platformlardan birisi. Türkiye’nin popüler freelancer platformlarından olan Bionluk, tüm platformlarda olduğu gibi komisyon alıyor. Bionluk komisyon oranı bazı kullanıcılara çok fazla gelse de, bazıları için ideal. Freelancer platformu Bionluk’un komisyon ücreti ne kadar? İşte detaylar…

Boş vaktini veya yeteneğini paraya dönüştürmek isteyenlerin yapabileceği en iyi iş, Freelancer olmaktır. Çünkü bilgisayar başındayken uzaktan bir iş bulup, belirli bir miktar karşılığında bu işi tamamlayabilir ve karşılığında para kazanabilirsiniz. Freelancer’lar çok fazla komisyon oranı olmasını tabii ki de istemez. Araştırılan en popüler sorulardan birisi de zaten bu. Global olarak hizmet veren Fiverr platformuna benzer bir freelancer platformu olan Bionluk, yalnızca Türkiye’de hizmet vermektedir.

bionluk komisyon oranı

Yeteneğiniz olan bir konu üzerinden para kazanmak istiyorsanız, Bionluk sizler için oldukça uygun. Kendinize bir freelancer hesabı açabilir ve ilanlarınızı oluşturabilirsiniz. Böylece müşterileriniz sizi daha rahat bulur ve sizinle çalışmak için size ulaşır.

Bionluk Komisyon Oranı Ne Kadar?

Bionluk üzerinde bir sipariş tamamladığınızda sizden %20 komisyon alınır. Bu komisyonun içerisine vergiler dahil değildir. Örneğin Bionluk üzerinden 500 TL değerinde bir sipariş tamamladığınızda, Bionluk sizden 100 TL komisyon alır ve hesabınıza 400 TL olarak geçer. Komisyon oranı sabittir ve Bionluk tarafından aksine bir açıklama yapılmadığı sürece değişmeyecektir.

Bionluk komisyonları içerisinde vergiler dahil değildir. Verginizi ödemek için kazandığınız miktar için bir fatura keserek %18’lik KDV vergisini ödemeniz gerekmektedir.

Bionluk Ücret Alıyor mu?

Bionluk sizden yalnızca Freelancer üyeliğinizi başlatırken ücret talep etmektedir. Tek bir ücretle sınırsız Freelancer üyeliği alırsınız ve ekstra aylık veya yıllık bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bionluk yalnızca tamamladığınız siparişlerden komisyon keser. Eğer bir sipariş almıyorsanız herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Bionluk Freelancer Ücreti Ne Kadar?

Bionluk’ta Freelancer üyeliği başlatmak için ödemeniz gereken tutar şuan için 39.90 TL’dir. Bu ücret tek seferliktir ve üyeliğiniz sınırsız olur. Bionluk yeni freelancer üyelerine ilk ay sınırsız VIP destek, özel Freelancer hattı ve hediye 1000 Bicoin avantajları sunar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. bionluk ne kadar komisyon alıyor

  2. bionluk komisyon ücreti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir