1. Anasayfa
  2. Teknoloji

GSB KYK Wifi Çıkış

GSB KYK Wifi Çıkış
0

GSB WiFi Çıkış, KYK WiFi Çıkış Yapma, KYK WiFi Çıkış Ekranı Gelmiyor, GSB WiFi Giriş, KYK WiFi Şifremi Unuttum, KYK WiFi Nedir?, KYK wifi neden çıkış yapamıyorum? GSB Wifiden nasıl çıkış yapılır?

GSB Wifisi, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü adı altında kalan tüm öğrencilerin hakkı olduğu KYK wifisini kullanabilir. Bu KYK Wifisinden çıkış yaparken karşınıza sorun çıkabilir.

GSB Wifi Çıkış

Çoğu kişinin karşılaştığı bu durumu çözmek için KYK Wifisine bağlı olduğunuzdan emin olarak KYK Portalı olan doğrulama sayfasından çıkışınızı yapmanız mümkün olur.

KYK Wifi Çıkış Yapma

KYK yurdun da kalan herkesin mutlaka aratmakta olduğu bu soruyu sizler için çok kolay bir cevabı bulunmaktadır. Bağlı olduğunuz KYK wifisinin doğrulama paneline giderek aşağı da bulunmakta olan çıkış bölümüne ulaşabilirsiniz. Bu sizi KYK wifisinden çıkışınızı sağlar.

KYK Wifi Çıkış Ekranı Gelmiyor

KYK wifisinden yararlanabilmek için KYK Portalın sağlamakta olduğu hizmete erişmeniz gerekir. Fakat bu sayfaya erişseniz bile çıkış yaparken ekran görüntülenemeyebilir. Bunun için KYK’nın wifi ağına bağlı olup olmadığınızı kontrol etmelisiniz. Bunu yaparken VPN ve bu tarz bir uygulama kullanmayınız. Eğer KYK wifisine bağlı değilseniz çıkış ekranının gelmeme sebebi budur.

GSB Wifi Giriş

GSB Wifi girişini sağlayabilmek için modem şifresine gerek olmaz iken kişiye özel oluşturulmuş olan kullanıcı adı ve şifreye ihtiyaç duyulur. Girişi sağlamak için GSB giriş sayfasında bulunan doğrulama sayfasını açarak size özel olan kullanıcı adını ve şifreyi girerek girişi sağlayabilirsiniz.

KYK Wifi Şifremi Unuttum

KYK Wifi şifresini unuttu iseniz bu sorunu tek başınıza çözmeniz pekte mümkün olmaz. Çünkü internete bağlanmanızı sağlayan doğrulama sayfasında şifremi unuttum kısmı bulunmaz. Bu sebep ile yapabileceğiniz tek çözüm yolu kalmış olduğunuz yurdun, yurt idare birimine başvurmanız olacaktır. Fakat bağlantı da sorunu fark ettiğiniz zaman ilk olarak mobil internetinizi telefon da kapalı olup olmadığını kontrol ediniz.

KYK Wifi Nedir?

KYK Wifi ’si genel de yurtta yaşamakta olan öğrenciler tarafından kullanılmakta olur. Bu wifi’den faydalanabilmek için bir devlet yurdunda yaşamanız gerekmektedir. KYK Wifi, yurtta bulunan internetin kablosuz adı olarak geçer.

https://kirebit.com/teknoloji/

KYK Wifi Neden Çıkış Yapamıyorum?

KYK Wifi ’den çıkış yapma sorunu her yurtta kalan öğrencinin başına gelen bir durumdur. Size bu yazı da neden çıkış sorunu yaşadığınızı detaylıca anlatacağız. Sıkça karşılaşılan bu wifi çıkış problemi teknik bir problem değil kullanıcı tarafından oluşan bir sorundur. KYK Wifi kişiye özel olarak kendi adına açılan bir ağdır. Kullanılmakta olan ağ sizin giriş, çıkış, kullandığınız IP adresi ve girmiş olduğunuz tüm siteleri kaydeder. Eğer siz yasaklı bir işlem yaparsanız girişte olduğu gibi çıkış yaparken de sorun yaşarsınız.

GSB Wifi ‘den Nasıl Çıkış Yapılır?

KYK wifi çıkış işlemi yapmak isteyen öğrencinin karşısına doğrulama sayfası oluşan bazı problemlerden dolayı açılamayabilir. Çıkış yaparken bu sorunla karşılaşma istemeyen kişiler mutlaka giriş yapınca çıkan doğrulama sayfasını kapatmamalıdır. Doğrulama sayfasında bulunan çıkış kısmından çıkış işlemini tamamlayabilirsiniz.

https://twitter.com/kirebittr

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir