1. Anasayfa
  2. Genel

Ramazan Ayı Boyunca Seyredebileceğiniz İftar Programları ve Saatleri

Ramazan Ayı Boyunca Seyredebileceğiniz İftar Programları ve Saatleri
0


Her yıl Ramazan ayında her akşam iftar saatlerinde yayınlanan iftar programları 2022 yılının Ramazan ayında da yayınlanmaya devam edecek. İftar sofrasında ve iftara yakın izleyebileceğiniz yararlı iftar programlarında, dualar okunacak, Ramazan ayı ve oruç hakkında bilgiler verilecek ve sorular cevaplanacak. Bu yıl yayınlanacak olan TV iftar programları haberimizde…

Her yıl, Ramazan ayında yayınlanan sahur ve iftar programları birçok insan tarafından seyrediliyor. İftar programlarında her akşam dualar okunuyor, sorular cevaplanıyor, ilahiler söyleniyor ve Ramazan ve oruç hakkında bilgiler veriliyor. Bu programları seyretmek için iftar programları listemize göz atabilirsiniz.

Her sene yayınlanan iftar programları bu yılda birçok televizyon kanalında yayında olacak. Farklı hocalar ve farklı kanallardan birçok iftar programını seyredebilirsiniz. Bu yıl yayınlanacak olan iftar programları ise birçok insan tarafından merak ediliyor. Programları kimlerin sunacağı, hangi kanallarda yayınlanacağı ve ne zaman ekranlarda olacağı merak konusu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz Sahur Programları
iftar programları 2022

Bu yıl Ramazan ayında hangi hocaların hangi kanallarda çıkacağı ve hangi iftar programlarının olacağı merak ediliyor. Ramazan ayında çıkacak olan iftar programlarını aşağıda listeledik. İşte iftar programları 2022 tam liste…

1Nihat Hatipoğlu İle İftar (ATV)

ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu İle İftar programı, bu yıl yayınlanacak olan sahur programları arasında listemizde ilk sırada yer alıyor. Her akşam iftar saatlerinde yayınlanacak olan bu programı iftar sofranızda izleyebilirsiniz. Her akşam iftar saatlerinde ATV ekranlarında yayında olacak.

2Ramazan Sevinci (TRT 1)

Ramazan Sevinci programı TRT 1 ekranlarında her akşam iftar saatlerinde yayında olacak. Saat 19:00’da başlayacak olan iftar programı yaklaşık 1 saat sürecek ve Ramazan ayı boyunca her akşam yayınlanacak. TRT 1 ekranlarından iftar saatlerinde bu programı seyredebilirsiniz.

3Kanal 7 İftar Programı

Kanal 7’de Ramazan ayı boyunca birçok dizi ve film yayınlacak. Ayrıca her iftar saatlerinde Eski Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan Hoca iftar programı sunacak.

 

Ramazan ayında seyredebileceğiniz birçok iftar programı bulunuyor. Neredeyse tüm kanallarda farklı hocalardan iftar programları seyredebilirsiniz. Bu yıl ramazan ayında izleyebileceğiniz en çok seyredilen programları sizler için listeledik.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir