1. Anasayfa
  2. Genel

Aeyntic, ihtiyaç sahibi takipçilerine 10 adet iPhone 11 hediye etti

Aeyntic, ihtiyaç sahibi takipçilerine 10 adet iPhone 11 hediye etti

Sosyal medyada Aeyntic ismiyle tanınan Ferhat Kanlıkoyak, yeni bir telefona ihtiyacı olan takipçilerine telefon hediye etti. İhtiyaç sahibi olduğunu belirten takipçilerinin arasından 10 kişiye iPhone 11 hediye eden Aeyntic, büyük ilgi çekti. Yaklaşık 7 senedir sosyal medyada bulunan fenomen, daha önce de bu tarz sürprizler yapıyordu. Bu kez seviyeyi artırarak 10 adet iPhone 11 dağıttı.

Ferhat Kanlıkoyak (sosyal medya adıyla Aeyntic), 3 Mayıs 2002’de doğdu. 20 yaşındaki fenomen yaklaşık 7 yıldır sosyal medyada. Bu yıl ise takipçilerine yeniden bir sürpriz yapmak isteyen Aeyntic, dağıtmak amaçlı 10 adet iPhone 11 satın aldı ve ihtiyaç sahibi takipçilerini tespit ederek telefonları onlara gönderdi. Sosyal medyada tebrik toplayan bu hareketiyle daha da ilgi çeken fenomen Instagram ve Tiktok’ta binlerce takipçiye sahip.

Ferhat Kanlıkoyak (Aeyntic) Kimdir?

Sosyal medyada Ayentic ismiyle tanınan Ferhat Kanlıkoyak, henüz 13 yaşındayken sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı. 7 yıldır sosyal medyada bulunan fenomen Aeyntic, bugüne dek çok kez verdiği sürpriz hediyeler ve yaptığı dikkat çekici yayınlar ile gündeme gelmişti. Daha fazla bilgi için: Aeyntic kimdir?