1. Anasayfa
  2. Genel

Mustafa Canbolat, Müziğin Perde Arkası

Mustafa Canbolat, Müziğin Perde Arkası
0

1996 yılında Adana’nın Karataş ilçesinde doğan Mustafa Canbolat, rap müzik hayatına 2015 yılında katılmıştır. İlk single çalışması olan “Kahverengi” projesini piyasaya eylül ayında sunmuştur. Şu anda aktif olarak müzik sektöründe bulunan sanatçının albüm çalışması bulunmamaktadır. Resmi kanalında toplam 23 single parçası bulunan Canbolat’ın tamamlanmış üç serisi bulunmaktadır. (Kahverengi, Mavi, Bir Isparta Masalı). Son single çalışmasını Ocak 2020 tarihinde (Düşüncelerde İntihar Eder) piyasaya sürmüştür.

Dinleyicilerinin merakla ve sabırla beklediği “Rol Model” single çalışmasının sona yaklaştığını ve kısa süre içerisinde tüm müzik platformlarında yerini alacağının bilgisini verdi.

“Hayallerinin peşindesin bir paket, bir boğma rakı. Aşık olma !

Annenden başkasını sevme sakın.”

Bazen Rapçi, Bazen Adanalı..

Geçimini sosyal Medya reklamcılığı ve Rap müziği ile sağlayan Mustafa, daha önce yayınladığı şarkılarla büyük beğeni toplayıp şlk parçasında yüzbinlere ulaşmıştı. Şarkının aranjesi kendisi aittir. Yeni klibini Adana’nın Karataş ilçesinde çekecek olan Canbolat, tüm bestelerini kendisi kaleme alıyor. 2020 yılında yayınladığı ‘Düşüncelerde İntihar Eder’ adlı single şarkısıyla büyük beğeni kazanan Mustafa Canbolatın, En çok izlenilen klibi 212.000 izlenme ile Kahverengi parçasıdır.

Sosyal medyada Mustafa Canbolat

Twitter

Youtube

Apple Music

Spotify

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir