1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Whatsapp Durumlar Görünmüyor? Durum Gözükmüyor Çözümü

Whatsapp Durumlar Görünmüyor? Durum Gözükmüyor Çözümü
1

Günümüzde mobil uygulamalar arasında en çok kullanılan uygulamaların başında gelen uygulama olan Whatsapp, sık sık yaptığı güncellemeler ile gündemde kalmaya devam ediyor. Ancak Whatsapp‘ta bazı kullanıcıların sorun yaşadığı görünüyor. Whatsapp durumlar görünmüyor sorunu birçok kullanıcıyı çözüm arayışına soktu. Peki Whatsapp durum gözükmüyor sorununa nasıl bir çözüm uygulanabilir?

Sizlere sık sık Whatsapp güncellemelerini aktarıyoruz. Geçtiğimiz saatlerde de Whatsapp durumları için bir güncelleme üzerinde çalışıldığı açıklandı. Whatsapp, durumların artık sohbetler kısmında görünmesi için bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Ama hala birçok kullanıcının durumları görmekte sorun yaşadığı ortada.

whatsapp durumlar görünmüyor, whatsapp durum gözükmüyor

Eğer sizde “Whatsapp durumları göremiyorum.” diyorsanız, aşağıdaki çözümleri deneyerek Whatsapp durumlarını yeniden görmeye başlayabilirsiniz. Whatsapp’da birçok kullanıcıların karşılaştığı bu soruna uygulanacak çözümleri listeledik. Aynı zamanda yorumlara göz atarak kullanıcılarımızın çözüme nasıl ulaştıklarını öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Durumlar Görünmüyor Çözümü

  1. İlk olarak durumunu görmek istediğiniz kişinin sizin rehberinizde kayıtlı olduğundan ve sizin de o kişinin rehberinde kayıtlı olduğunuzdan emin olun.

  2. Durumun size gizlenmediğinden emin olun.

  3. Durumu paylaşan kişinin sizi engellemediğinden ve sizin de onu engellemediğinizden emin olun.

  4. Eğer sorun hala çözülmediyse, uygulamayı tekrardan yükleyin.

  5. Sorununuz hala düzelmedi ise, Ayarlar > Yardım > Bize Ulaşın yolunu izleyerek sorunu teknik ekibe bildirin.

Bu durum, birçok kullanıcı tarafından yaşanmaktadır. Soruna çözüm olarak yukarıdaki adımları deneyebilirsiniz. Son adımda belirttiğimiz üzere, eğer sorununuz tüm denemelere rağmen düzelmez ise teknik ekip ile iletişime geçmelisiniz.

Eğer sorununuzu düzeltmeyi başardıysanız bunu nasıl yaptığınızı yorumlarda belirterek diğer insanların faydalanmasına neden olabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. bende de aynı sorun olmuştu birkaç gün sonra kendi kendine düzeldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir