1. Ana Sayfa
  2. İlişkiler

Öpüşmeyi Mükemmelleştiren Taktikler: Nasıl İyi Öpüşülür?

Öpüşmeyi Mükemmelleştiren Taktikler: Nasıl İyi Öpüşülür?
0

İlişkilerde öpüşmek bir sanat olarak bilinir. Diğer yandan duygularınızı da karşı tarafa aktarmada en güzel yollardan biridir. İki tarafın güçlü duygularıyla birleşen en güzel öpüşme, çaba sarf etmeden yapılan harika bir histir. Yine de öpüşmeyi mükemmelleştiren taktikler bulunur. Öpüşmek iletişim aracı gibidir. Beden dili olmaktadır. Fakat yıllardır sevişmiş olsanız da nasıl öpeceğiniz her zaman net olmayabilir. Birinin fantastik öpücüğü diğerine kabus olabilir.

Öpüşmek; sevgiyi, aşkı ve tutkuyu hissetmenin en seksi yoludur. Öpüşmeyi mükemmelleştiren taktikler ile partnerinize bu duygularını mükemmel şekilde yaşatmanız mümkün. Böylece partnerinizin size daha çok bağlanmasını da sağlayabilirsiniz. Hele ki partneriniz ile ilk öpüşmeniz ise, oldukça dikkatli olmanız gerekir. Çünkü kötü bir izlenim bırakırsanız, bu son öpüşmeniz olabilir. İlişkinizin sağlığı için bu teknikleri denemenizde fayda var.

öpüşmeyi mükemmelleştiren taktikler

Öpüşmeyi Mükemmelleştiren Taktikler

Aşağıda bulunan taktiklere uyduğunuz taktirde, partnerinize daha güzel bir deneyim yaşatmanız mümkün.

Temel Kuralları İhmal Etmeyin

Dokunma eyleminde olduğu gibi, yeni birisiyle hareket edilmeden önce belirtilen izni takip etmek gereklidir. İki kişinin gözler yardımıyla beden diline yansır.

Yavaş Başlamalı Ve Onun Hareketlerini Takip Etmeli

İlk olarak küçük öpücükler ile karşı tarafın göstereceği tepkileri takip edin. Küçük öpücükler ile dudakların oyalanmasına izin verin.

Görün Ve Yükselt

İki kişinin öpüşmesi bir dansa benzer. Karşınızdaki kişinin hareketleriyle ahenk içinde oyunu yükseklere taşıyınız. Küçük öpücükleri sıklaştırıp dudakların içine ilerleyiniz.

Tepkileri Takip Edin

Dille öpüşmeye Fransız öpücüğü adı verilir ve çok zevkli olur. Bu öpücük korkulu olmaması için karşı tarafın tepkilerine önem veriniz.

Tükürükleri Saklayın

Usta bir öpücük için tükürüklerinizi saklayın. Öpüşmelerinizde tükürüğünüz karşı tarafı rahatsız edebilir. Öpüşmeye başlamadan önce ağzınızda tükürük biriktirmeyin.

Isırıkların Hoşunuza gidip Gitmediğine Karar Verin

Öpüşme sırasında şehveti ifade eden tatlı ısırıkların dozunu kaçırmayın. Bu hareketleri eşinizin tepkisine göre karar verin.

Dudaklarınızı Yumuşak Tutun

Öpüşme tekniğinde çok usta olsanız bile, kuru ve çatlamış dudaklar iki tarafı da rahatsız edebilir. Bunun için dudaklarınızı nemli tutun.

Nefesiniz Yeni Olsun

Öpüşmeden önce nefesinizi keskinleştirecek yiyeceklerden kaçınız. Keskin yiyecek yemiş iseniz asla öpüşmeyin.

Yazar Hakkında

Yorum Yap