1. Anasayfa
  2. İlişkiler

Sevgilim Başka Erkekleri Takip Ediyor Ne Yapmalıyım?

Sevgilim Başka Erkekleri Takip Ediyor Ne Yapmalıyım?
0

Kızlar kadar bazı erkekler de kıskanç olabiliyor. Bu gayet normal bir durum ancak tabii ki de aşırıya kaçmamak lazım. Birçok erkeğin rahatsız olduğu durumlardan birisi de kız arkadaşlarının sosyal medyada başka kızları takip etmeleridir. Bu durum bazıları için sorun olmazken, bazıları için ise ilişkide kıyameti koparır. Sevgilim başka erkekleri takip ediyor diyenlerin yapması gerekenler haberimizde…

İlişkilerde en büyük sorunlardan birisi de aşırı kıskançlık ve kısıtlamadır. Sevgilinizin başka erkekleri takip ediyor olması ilişkide ciddi bir sorun yaratmamalı. Bu durumu kıskanmamanız, normal karşılamanız gerekir ancak tabii ki de bu kolay bir şey değil. Her ne kadar kıskanılmaması gerektiğini bilseniz de rahatsız olmanızı engelleyemiyor olabilirsiniz. Bu durumda ne yapmalısınız?

sevgilim başka erkekleri takip ediyor

Sevgilinizin sosyal medyada başka erkekleri takip ettiğini öğrendiniz ya da uzun zamandır biliyorsunuz. Ancak bu durumdan rahatsız olmaya başladınız. Sevgilinizin başka erkekleri takip etmesi belki de fotoğraflarını beğenmesi sizi rahatsız ediyor ve kıskanıyorsunuz. Bu durumda yapılması gereken en doğru şey nedir? Sevgilinizin başkalarını takip etmesini istemiyorsanız ne yapmalısınız?

Birçok ilişkiyi bitiren şey kıskançlıktır. Ancak şimdiden uyaralım; sevgiliniz başka erkekleri takip ediyor diye ilişkiyi bitirmeyin. Çünkü bu ilişkinize saygısızlık olur. Ne de olsa birbirinizi uzun zamandır seviyorsunuz. Ayrılmak ya da küsmek yerine bu sorunu en iyi sonuçla çözmeye, iki tarafında mutlu olacağı bir çözüm yolu bulmaya uğraşın. Bu ilişkiniz için çok daha iyi olacaktır.

Sevgilim Başka Erkekleri Takip Ediyor, Ne Yapmalıyım?

Eğer sevgiliniz sosyal medyada başka erkekleri takip ediyorsa ve bu durumdan rahatsızsanız, bunu ilk olarak açık bir şekilde sevgilinize söylemeli ve takip ettikleri kişilerin kim olduklarını sormalısınız. Eğer aldığınız yanıta karşı hala rahatlayamadıysanız sevgilinizden o erkekleri takipten çıkmasını rica edebilirsiniz. Ancak bu durumda takipten çıkarmaması halinde zorlamanız, küsmeniz veya ayrılmanız doğru olmaz.

Bu nedenle tek yapmanız gereken sevgilinize rahatsız olduğunuzu belirtmek veya söylemek olacaktır. Sevgiliniz sizin rahatsız olmanızı istemediğinden erkekleri takipten çıkabilir veya sizi rahatlatacak, kıskanmanızı engelleyecek başka şeyler de yapabilir. Özetle yapmanız gereken tek şey; ikinizin de mutlu olacağı bir çözüm yolu bulmak ve ilişkinize devam etmektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir