1. Anasayfa
  2. E-Ticaret

Trendyol Emlak Başvuru Nasıl Yapılır? Giriş ve İletişim Bilgileri

Trendyol Emlak Başvuru Nasıl Yapılır? Giriş ve İletişim Bilgileri
0

Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformu olan Trendyol, yeni hizmetini duyurdu. Trendyol Yemek ve Trendyol Hızlı Market’in ardından hizmetleri arasına bir yenisi daha eklendi. Trendyol Emlak hizmetini duyuran şirket bugün hizmeti bugün kullanıma açtı. Artık satıcılar da Trendyol Emlak başvuru formunu doldurabilir ve satış yapabilir. Platformun yeni hizmetine ilk kayıt olan emlakçılar arasına girmek isterseniz, başvuru formu burada. Peki Trendyol Emlak başvuru nasıl yapılır? İşte detaylar…

Geçtiğimiz mart ayında Trendyol Emlak, geleceğini belli etti. Bugün ise kullanıma açılan hizmete artık başvuru yapmak mümkün. Şuanda restoranlar, marketler ve ikinci el satışı yapan kişilere ev sahipliği yapan Trendyol, artık emlakçılara da hizmetini sundu. Böylece ev almak isteyenler de kolayca Trendyol’dan ev bakacak.

trendyol emlak başvuru nasıl yapılır
Trendyol Emlak Başvuru

Şuanda ev ilanı yayınlamak isteyen emlakçılar hizmetine açılan Trendyol Emlak, başvuru almaya başladı. Emlakçılar Trendyol üzerinden bu hizmete başvurabilir ve ilanlarını hazırlayabilir. Tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak. Peki Trendyol Emlak başvuru nasıl yapılır? İçeriğimizde tüm detaylara yer verdik. Dikkatlice okumanızı öneririz.

İlk olarak şunu belirtelim; Trendyol Emlak şuanda sadece emlakçıların başvurusuna açık. Yani ev almak isteyen insanlar için henüz aktif değil. Ancak yakın zamanda ilanlar herkese açık olacak. Böylece insanların Trendyol üzerinden ev sahip olması mümkün. Ancak dediğimiz gibi henüz yalnızca başvuruya açık. Bu nedenle alıcıların biraz daha beklemesi gerekiyor.

Trendyol Emlak Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Emlak hizmetine başvurmak için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Trendyol Emlak başvuru formuna girin. (burada)

    Bu sayfaya, trendyol.com üzerinden “Trendyol’da Satış Yap” butonuna tıklayarak da ulaşmanız mümkün.trendyol emlak başvuru

  2. Satış yapacağınız panel ekranında “Emlak” seçeneğine tıklayın

    resim_2022-06-30_204208758

  3. Başvuru formunu doldurarak gönderin.

    Başvurunuzu göndermenizin ardından 7 gün içerisinde SMS ile yanıt alacaksınız.

Geçtiğimiz günlerde Trendyol Akademi’de nasıl başvuru yapacağınız ve nelere dikkat etmenizin gerektiği detaylıca açıklandı. Emlakçıların bu adımları izleyerek başvuru yapması mümkün. Böylece erkenden onay alan emlakçılar, ilanlarını erkenden yayınlayacak. Ancak alıcılar için aynı durum söz konusu değil. Alıcılara henüz Trendyol Emlak açılmadı. Bu nedenle alıcıların bir süre daha beklemesi gerekiyor.

Sonuç olarak, Trendyol Emlak şuanda emlakçıların başvurusuna açık. Bu nedenle ev ilanı koymak isteyen emlakçılar başvuru gönderiyor. Ancak henüz alıcılar için hizmet aktif durumda değil.

Trendyol Emlak Giriş

Trendyol Emlak başvuru formunu doldurduysanız, giriş yapmanız için gerekli bilgileri Trendyol size SMS ile gönderecek. Böylece Trendyol Emlak giriş işlemini gerçekleştireceksiniz. Başvuru formunu doldurmanızın ardından 7 gün içerisinde yanıt almanız gerekiyor. Dolayısıyla Trendyol size ulaşarak başvurunuz hakkında sizi bilgilendiriyor. Böylece Trendyol Emlak’a ilan koymaya başlamanız da mümkün oluyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir