1. Ana Sayfa
  2. İş Hayatı

Murda Ne Kadar Kazanıyor? Rapçi Murda’nın 2022 Aylık Kazancı

Murda Ne Kadar Kazanıyor? Rapçi Murda’nın 2022 Aylık Kazancı
0

Sevilen rapçiden birisi olan Murda’nın aylık kazancı merak ediliyor. Çıkardığı rap şarkıları ile tanınan ve çok sayıda insan tarafından sevilerek dinlenen rapçi Murda, ilk EP’sini 2008’de çıkarmıştır. Birçok şarkısı olan Murda Youtube’dan ve konserlerden kaç para alıyor? Murda’nın aylık kazancı ne kadar? Murda ne kadar kazanıyor? İşte detaylar…

Rapçi Murda, Türkiye’de Ezhel ile Youtube sayesinde tanışarak Türkiye’deki kariyerine başladı. Milyonlarca insan tarafından sevilerek dinlenen Murda’nın kazancı dudak uçuklattı.

murda ne kadar kazanıyor

Rapçi Murda, uzun süredir bu işi yapmaktadır. Çıkardığı şarkılar ile gündemden düşmeyen Murda, ne yazık ki geçtiğimiz günlerde uyuşturucuya özendirdiği gerekçesiyle 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

Murda Ne Kadar Kazanıyor?

Rapçi Murda, Youtube üzerinde 813 bin aboneye ve toplamda 946 milyon izlenmeye sahip. SocialBlade verilerine göre Murda, aylık olarak ortalama 35 bin dolar kazanıyor. Bunun yanı sıra konserlerden ve diğer yollardan elde ettiği kazançlar ile Murda’nın aylık olarak kazancı birçok insan tarafından araştırıldı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap