1. Anasayfa
  2. Editörün Seçimi

Whatsapp’ın Yeni Emojileri Beta Kullanıcılarına Açıldı: Whatsapp 2022 Yeni Emojileri!

Whatsapp’ın Yeni Emojileri Beta Kullanıcılarına Açıldı: Whatsapp 2022 Yeni Emojileri!
0

En yaygın mesajlaşma uygulamalarından olan Whatsapp, yeni emojileri ile yeniden gündeme geldi. Daha önce bu emojileri IOS kullanıcılarının kullanımına sunan Whatsapp, Android kullanıcıları içinde bu emojileri aktif etti. 2022 yılının yeni emojileri Whatsapp Beta kullanıcıları için kullanıma sunuldu. İlerleyen günlerde Whatsapp bu emojileri tüm kullanıcılara sunacak. İşte o emojiler…

Son zamanlarda Whatsapp, birçok yeni özellik için çalışmalara başladı. Dosya paylaşım sınırını artırmak, mesajlara tepki verilebilmesini sağlamak gibi birçok yeni güncelleme üzerinde çalışan Whatsapp, bu yeni emojilerin IOS kullanıcılarından sonra Android kullanıcıları içinde aktifleştirildiğini duyurdu.

Whatsapp Yeni Emojiler (2022)

Whatsapp‘ın 2022 yılının ilk aylarında yaptığı birçok güncellemenin arasına bir güncelleme daha katıldı. Yeni emoji setini IOS kullanıcıları için kullanıma sunan Whatsapp, Android kullanıcıları içinde eklendiğini ve Beta sürümünde aktifleştirildiğini duyurdu. İşte o emojiler:

Yeni emojilerini duyuran WaBetaInfo, şu ifadeleri kullandı:

“Bu ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, en son Unicode’dan tüm yeni emojileri bir mesajla gönderdik. Hepsi orada ama dahası da var: bazı emojiler aynı zamanda cilt tonu kombinasyonunu da destekliyor.
Bu emojiler, Android için WhatsApp beta’nın en son güncellemesini yükleyen tüm beta test kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve alıcının bunları görebilmesi için aynı güncellemeyi yüklemesi gerekir. Beta test kullanıcısı değilseniz ve yeni emojiler göndermek istiyorsanız, Android 2.22.8.8 için WhatsApp beta APK’sını hazır olduğunda APKMirror’dan indirmeyi düşünebilirsiniz. Beta’dan çıkmak için Play Store’da büyük bir kararlı güncelleme beklemeniz gerektiğini unutmayın.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir