1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Snapchat Plus Özellikleri Nelerdir? Snapchat Plus Fiyatı Nedir?

Snapchat Plus Özellikleri Nelerdir? Snapchat Plus Fiyatı Nedir?
0

Tüm sosyal medyalar ücretli aboneliklerini sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Telegram’ın ücretli abonelik getireceğini duyurmuştuk. Bu kez ise Snapchat’tan bir açıklama geldi. Popüler iletişim platformlarından birisi olan bu uygulama, ücretli aboneliklerini sundu. Snapchat Plus adı verilen bu aboneliğin fiyatı da merak ediliyor. Snapchat Plus özellikleri de açıklamada mevcut.

Bildiğiniz üzere popüler platformların neredeyse hepsinde ücretli abonelik mevcut. Youtube Premium, Twitter Blue, ve Telegram Premium gibi birçok platformun ücretli abonelik sistemi, bu kez de Snapchat’te. Bununla birlikte artık kullanıcıların ücretli abonelik hizmeti satın alması mümkün olacak. Bunun yanında bu aboneliğin avantajları ve fiyatları da açıklandı.

snapchat plus özellikleri

Platformlar kullanıcı sayısını artırmak kadar kullanıcıları uygulamada tutmak için de çabalıyor. Snapchat, kullanıcılarına yeni bir abonelik fırsatı sundu. Bu fırsat ile birlikte ücretli abonelik satın alarak daha fazla avantaja sahip olmak mümkün olacak. Snapchat Plus 2022 adı verilen bu abonelik yakında kullanımda olacak. Popüler mesajlaşma platformu, Snapchat Plus özellikleri açıklamasında avantajları sundu.

Snapchat Plus Özellikleri

Milyonlarca kullanıcıya sahip Snapchat, ücretli abonelik sistemi ile kullanıcılarının daha fazla avantajdan yararlanmasını sağlayacak. Bu nedenle Snapchat Plus aboneliğini duyuran şirket, avantajları da açıkladı. İşte onlardan birkaç tanesi;

  • Bir numaralı arkadaş belirleme
  • Kullanıcı profilinde kendine özel rozet
  • Özel olarak hazırlanan Snapchat ikonları
  • Arkadaşlarının son 24 saat içerisinde nerede olduklarını detaylı şekilde görme
  • Hikayeleri birden fazla izleyen arkadaşları görme

Şuanda ekleneceği tahmin edilen özellikler bunlar ancak zamanla artması düşünülüyor. Dolayısıyla henüz oldukça yeni bir özellik olan Snapchat Plus gelişmeye açık. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda bol bol farklı avantajlara sahip olmak mümkün.

Ücretli plan üzerinde çalışılıyor

Snap şirketi yaptığı açıklamada, Snapchat Plus isimli ücretli plan üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Yaptığı açıklamada, kullanıcılara daha fazla avantaj sunan ücretli plan hakkında birçok bilgiye yer verdi.

Snapchat Plus Ücreti Ne Kadar?

Snap şirketi, The Verge’e yaptığı açıklamada Snapchat Plus’ı sundu. Ücretli planın fiyatının aylık 4.99 Euro (yaklaşık 90 TL) olacağı tahmin edilse de, ülkelere göre fiyat düzenlemesi yapılması mümkün.

Özellikleri açıklandı

Snapchat sözcüsü, yaptığı açıklamada Snapchat Plus’ın özelliklerini de açıkladı. Yukarıdaki listede de belirttiğimiz üzere ücretli plan satın aldığınızda; 1 numaralı arkadaş seçimi, özel Snapchat ikonları ve daha birçok özelliğe sahip olursunuz. Ancak özellikler bunlarla sınırlı değil tabii ki. Bunun yanında birçok özellik daha Snapchat Plus 2022 ile birlikte gelecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir