1. Anasayfa
  2. Genel

Paipurth İnşaat’tan 100 adet fidan dikimi

Paipurth İnşaat’tan 100 adet fidan dikimi
0

Doğayla barışık yapılarıyla dikkat çeken Paipurth İnşaat, yeşil alanların varlığına farkındalık oluşturmak amacıyla “Suite” projesini tamamlanması üzerine 100 adet fidan dikiminde bulundu.
Karamürsel kuzey bölgesini kaplayan çam ormanları sayesinde ilçede yaşayan insanların fiziksel yaşam kalitesini yükseltmekte ve daha sağlıklı ,mutlu bir topluluğa hitap etmektedir.
2009 yılından bu yana Türkiye’nin inşaat sektörüne şekil veren Paipurth, tamamladığı projelerle birlikte doğaya ve çevreye saygı duymayı sürdürüyor. Ancak son yıllarda ülkede yaşanan orman yangınları nedeniyle milyonlarca ağaç ve binlerce orman birer birer yok olmaktadır.

Paipurth İnşaat, son projesinin tamamlanması üzerine 100 adet fidan dikti

Paipurth İnşaat, 1995 yılında başladığı bu yolculuğunda edindiği, “yeşil alanların korunması” ve “doğayla entegre olma” felsefesini projelerinde uygulamaya devam ediyor. Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde yapımı tamamlanan “Paipurth Suite” adına Tema Vakfı aracılığı ile 100 adet fidan dikiminde bulunuldu. Ormanlara verdikleri öneme dikkat çeken Paipurth, bu sosyal sorumluluk projesini sürdürmeyi hedefliyor.
Paipurth Suite, akıllı ev teknolojisi ile donatılarak, yüksek güvenlikli ve eşsiz yaşam standartlarıyla göze çarpmaktadır. İç ve dış yalıtımıyla birlikte arzu edilen konfor şartlarını, evin sakinlerine hissettirmekte ve olumsuz dış etkenlerden korumaktadır.
1995 yılında Almanya’nın başkenti Berlin’de ticari hayatına giriş yapan Paipurth, 2009 yılında faaliyetlerine Türkiye’de başlamıştır. İzmir, İstanbul ve Kocaeli gibi birçok büyükşehir projelerinde rol alan Paipurth, özel konsept konutlar ve A Plus villalarla birlikte gayrimenkul yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Güçlü mühendislik ve eşsiz mimarisiyle birlikte 25 yıllık tecrübesiyle birlikte inşaat sektöründe öne çıkmayı başarmıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir