1. Anasayfa
  2. Genel

Kaan Gülten’den İşletmelere İtibar Yönetimi Tavsiyleri

Kaan Gülten’den İşletmelere İtibar Yönetimi Tavsiyleri
0

Kaan Gülten Kimdir?

SEO işleri ile 2007 yılında ilgilenmeye başlayan Kaan Gülten, sektöre 2009 yılında açtığı Seohocasi.com sitesi ile aktif olarak giriş yapmıştır.
İlk kitabı “Uzmanından SEO” sektörün ve yayınevinin en çok satan ünvanını almış, SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektördeki büyük bilgi açığını doldurmayı başarmıştır.

Dijitalde insanlar yorumlar üzerinden satın alma kararlarını netleştiriyor, Örneğin satın almak istediğimiz bir ürünü almadan
önce o ürün hakkındaki yorumlara bakarız, eğer yorumlar iyi ise satın almak isteriz lakin ürün beğenilmemişse ya da
hakkında yapılan yorumlar kötü ise o ürünü almaktan vazgeçeriz.

Yani eğer bir ürünü satabilmek istiyorsanız ya da hizmet veriyosanız onu öncelikle alıcıya sevdirmelisiniz,
eğer sevdiremezsiniz ürününüze ya da hizmetinize gelen bir kötü yorumun sizin itibarınıza verdiği zararı düzeltmek için 40 olumlu yorum gerekir.

Ürünü üretirken yahut hizmet verirken hiçbir masraftan kaçmamanız gerekir, masraftan kaçmanız yaptığınız işin kalitesini düşürür.
Kalitesiz bir iş size pek bir itibar kazandırmaz.

Reklam vermekten geri durmamanız gerekir lakin bu reklamları televizyonda değil sosyal medyada vermelisiniz. Sosyal medya algoritması sizin verdiğiniz reklamı
o konu ile ilgilenlerin önüne cıkarttığı için müşteri çekme ihtimaliniz daha yüksek olur.

Yaptığınız işte en iyi olmaya çalışın, sadece iş kalitesi olarak değil, müşteriye en mutlu edecek olan firma siz olmalısınız.
Eğer en iyisi olursanız sosyal mecralarda hakkınızda yapılan iyi yorumlar siz uğraşmadan sizin itibarınıza itibar katacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir