1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar

Clash Royale Süper Cadı Desteleri

Clash Royale Süper Cadı Desteleri
0

Clash Royale’e yeni eklenen ve yeni mücadele ile birlikte deneyebileceğiniz Süper Cadı kartı için hazırlanan en iyi desteler haberimizdeki listededir. Clash Royale Süper Cadı desteleri ve en iyi desteler ortaya çıktı. Küresel sıralamada kullanılan desteler.

Bugün başlayan bir etkinlikle beraber Clash Royale oyununa yeni gelen Süper Cadı için yeni desteler araştırılmaya başladı. Yeni eklenen bu kart hem yarasaları, hem iskeletleri hem de domuzları yönetebiliyor. Bu kart ile yapabileceğiniz desteler ise merak ediliyor. Ne yazık ki kartın yeni olması sebebiyle çok fazla deste yok.

clash royale süper cadı desteleri

Son zamanlarda sık sık yeni kart eklenen Clash Royale oyununda bugün yeni mücadele ile birlikte Süper Cadı kartı da geldi.

Clash Royale Süper Cadı Desteleri

Oyunda yapabileceğiniz en iyi Süper Cadı destesini hazırlamak için alan hasarı veren kartları seçmeye çalışmanız oldukça iyi olur. Çünkü Süper Cadı, iskelet, yarasa ve domuz üretiyor. Yeni ortaya çıkan en iyi Süper Cadı destesi ve önerilen desteleri inceledik. Böylelikle alabileceğiniz uygun meta destelerini listeledik.

Yeni eklenen bu kartın iksiri 6, enderliği ise efsanevi oldu. Kart henüz kullanıcılara açılmasa da, mücadele de oynanabilir hale geldi. Denemek isteyenler için oluşturulan mücadeleye katılabilir ve oynayabilirsiniz. Kartın oyuna gelip gelmeyeceği henüz açıklanmadı.

Oluşturulan mücadele de, cadı oldukça güçlendirilerek Süper Cadı halini aldı. Mağlubiyet ile kaybetmeden oynayabildiğiniz mücadele de taç toplayarak ödülleri toplamanız gerekiyor. Tüm mücadelelerde olduğu gibi seviyeler 11’e eşit olur.

1. Golem Süper Cadı Destesi

clash royale süper cadı destesi

Desteyi Kopyala

Öncelikle ilk olarak golem destesi ile başlayalım. Süper Cadı mücadelesinin en çok oynanan destelerinden birisi de, Golem – Süper Cadı destesidir. Destenin popülerliği oldukça fazladır. Süper Cadı’yı savunmak ve atak yapmak için oldukça başarılı bir destedir. Bu nedenle bu deste birçok insan tarafından tercih edildi. Ancak daha iyi desteler de mevcut. Dolayısıyla deste seçiminiz de daha farklı desteleri de tercih edebilirsiniz.

2. Elektro Dev Süper Cadı Destesi

elektro dev süper cadı destesi

Oynanan popüler destelerden birisi de, elektro dev süper cadı destesi oldu. Desteyi kopyalamak için butona tıklayın.

Desteyi Kopyala

3. Hızlı Süper Cadı Destesi

Yazar Hakkında

Yorum Yap