1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Bedava Whatsapp Numarası Alma 2022

Bedava Whatsapp Numarası Alma 2022
0

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, sadece telefon numarası ile kullanılabiliyor. Eğer kendi numaranız ile bir Whatsapp hesabı oluşturduysanız ve bir hesaba daha ihtiyacınız varsa, bedava Whatsapp numarası alma yöntemlerine başvurabilirsiniz. Sahte bir Whatsapp hesabı açmak için en iyi yöntem, ücretsiz sanal numara kiralamaktır. Böylece cebinizden para çıkmadan, evinizden ayrılmadan bir Whatsapp hesabına sahip olabilirsiniz.

Birçok insan, ikinci bir Whatsapp hesabına ihtiyaç duyabiliyor. Bu durumda kendinize yeni bir hat çıkartmanıza gerek yok. Numarayı yalnızca Whatsapp için kullanacaksanız, internet üzerinden numara kiralayarak kolaylıkla ücret ödemeden Whatsapp numarası alabilirsiniz. Fake Whatsapp hesabı açma yöntemi olarak da bilinen Whatsapp numarası alma yöntemi, bir sanal numara kiralayarak gerçekleştirilmektedir.

Evet başlığımız bedava Whatsapp numaraları fakat sizlere ücretsiz Whatsapp numarası alma yöntemlerinin yanı sıra, ücretli olan yöntemleri de göstereceğiz. Çünkü ücretli yöntemler de güvenilir ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Çok fazla ücret ödemeden, cüzi miktarlar ile Whatsapp numarası kiralayabilirsiniz.

bedava whatsapp numarası alma

Eğer biraz araştırma yaptıysanız, internet üzerinde sahte Whatsapp numarası almanızı gösteren birçok yöntemle karşılaşmışsınızdır. Ancak bu yöntemlerin bazıları sakıncalı olabiliyor. Güvenilir bir şekilde Whatsapp numarası almak için yapmanız gerekenler aslında oldukça basit. Birkaç adımda ücretsiz Whatsapp numarası alabilirsiniz. Bu basit adımları gerçekleştirdiğinizde yeni Whatsapp hesabınızı sonsuza kadar kullanabilirsiniz.

Bedava Whatsapp Numarası Alma

Whatsapp kullanıcılarının en çok araştırdığı konulardan birisi de bu. Ücretsiz Whatsapp numarası almak isteyen birçok kullanıcı, farklı yöntemlere başvuruyor. Kullanıcıların denediği yöntemlerin güvenilir olup olmadığını ve hangi yöntemleri kullanmanız gerektiğini sizler için adım adım anlattık. Whatsapp için ücretsiz numara alma ve kiralama yöntemleri. Bedava Whatsapp numarası alma nasıl yapılır? İşte detaylar…

Eğer hiçbir ücret ödemeden, bedava Whatsapp numarasına sahip olmak istiyorsanız, ücretsiz numara alma uygulamalarını denemelisiniz. Böylece cebinizden para çıkmadan bir numaraya sahip olabilir ve ikinci bir Whatsapp hesabı açabilirsiniz. Yeni numaranızı aldığınızda ilk olarak iki adımlı doğrulamayı açın ki o numara başkası tarafından kiralanıp kullanılamasın. Böylece numaraya kalıcı olarak sahip olursunuz.

Ücretsiz olarak numara kiralamak için birkaç site önereceğiz. Ancak güvenilir ve hızlı bir şekilde Whatsapp numarası almanızı öneriyoruz. Küçük bir miktar ödeme yaparak bir Whatsapp numarasına sahip olabilirsiniz. Aşağıda sizlere ücretsiz olarak numara alacağınız siteleri listeledik.

Ücretsiz Whatsapp Numarası Alma Siteleri

1. TextNow

TextNow, hiçbir ücret ödemeden yalnızca hesap açarak numara kiralamanızı sağlayan bir uygulamadır. Hem masaüstü hem de mobil cihazlarınızda bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Buradan indirebileceğiniz TextNow uygulaması, milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Uygulama güvenilir olsa da, ücretsiz olması nedeniyle biraz uğraştırıcı olabiliyor. Bazı numaralar çalışmayabilir veya başkası tarafından kullanılıyor olabilir.

2. Grasshoper

Bu uygulamanın ücretsiz deneme sürümünü kullanarak bir Whatsapp numarası alabilirsiniz. 7 gün boyunca ücretsiz kullanabildiğiniz bu uygulama, deneme sonunda sizden 26 dolar kadar bir ücret talep eder. Ancak yalnızca deneme sürümünü kullanarak bir numara alabilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

3. Phone.com

Bu sitede de, ücretsiz bir deneme numarası alabilir ve bu numara ile Whatsapp hesabı açabilirsiniz. Böylece ikinci bir Whatsapp numarasına sahip olabilir ve Whatsapp’ı kullanabilirsiniz.

Her ne kadar ücretsiz yöntemler tercih edilse de, güvenilirlik ve kolaylık açısından ücretli yöntemleri öneririz. Çünkü bu yöntemler, hem daha kısa sürede almanızı hem de güven problemi yaşamamanızı sağlar. Ayrıca ücretler de öyle yüksek miktarlar değil. Hatta 7-8 TL’ye bile numara kiralayabilirsiniz.

bedava whatsapp numarası alma

Ücretli Whatsapp Numarası Kiralama

Gerekli süre: 3 dakika

Adım adım ücretli Whatsapp numarası alma yöntemi

 1. Numaranı onayla sitesine girin (numaranionayla.com)

  Birçok numara kiralama sitesi bulunuyor. Biz güvenilir olanlar arasından bu siteyi öneriyoruz.resim_2022-05-08_001353106

 2. Sitede yeni bir hesap oluşturun

  Bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek yeni bir hesap oluşturun. Buradan kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.bedava whatsapp numarası alma

 3. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan “Bakiye Yükle” butonuna tıklayın.

  resim_2022-05-08_001800866

 4. Bakiye yükleme kısmından online ödeme ile hesabınıza bakiye yükleyin

  bedava whatsapp numarası alma

 5. Ülke seçerek numara kiralayın

  resim_2022-05-08_002025603

 6. Whatsapp’a giriş yaparak SMS kodunu gönderin

 7. Kodu Whatsapp’a girin ve hesabınızı kullanmaya başlayın.

Bu adımları tamamladığınızda, yapmanız gereken ilk şey, iki adımlı doğrulamayı aktifleştirmektir. Çünkü bu numara daha sonra bir hata nedeniyle başkası tarafından kiralanırsa, numarayı kaybedebilirsiniz. İki adımlı doğrulamayı aktifleştirdiğinizde bir sorun yaşamazsınız. Eğer kiraladığınız numara yasaklanmış veya kullanılıyor ise, siparişi iptal edebilir ve yeni bir numara alabilirsiniz.

Ücretli Whatsapp Numaraları

Ücretli Whatsapp numaralarını tercih etmenin en önemli sebeplerinden birisi de, hızlı bir şekilde numaraya sahip olmaktır. Kısa sürede çok ucuz bir miktar ödeyerek Whatsapp numarası alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız numaraları kalıcı hale getirir ve istediğiniz kadar kullanırsınız. Ücretli şekilde Whatsapp numarasına sahip olmak için yukarıdaki yöntemde bulunduğu gibi numara kiralama sistemlerini kullanabilirsiniz.

Whatsapp numara kiralamak güvenilir mi?

Numara kiraladığınız siteyi iyi seçmeniz gerekir. Birçok site güvenilir olsa da, hiç bir site hakkında güvenilirlik garantisi veremeyiz.

Whatsapp ücretsiz numara nasıl alınır?

Ücretsiz olarak numara almak ve Whatsapp’ta kullanmak için yukarıda bulunan uygulamaları deneyebilirsiniz.

Whatsapp İki Adımlı Doğrulama Nasıl Açılır?

Aldığınız numarayı kalıcı olarak sahiplenmek ve başkasının almasını engellemek için yapmanız gereken ilk şey, iki adımlı doğrulamayı açmak. Böylece numarayı başkasının almasını engelleyebilirsiniz. İki adımlı doğrulama, Whatsapp’a SMS kodu ile girildiğinde, bir şifre sorar. Bu şifreyi bilmeyen kullanıcı hesaba giriş yapamaz. Doğrulamayı açtığınızda bir şifre belirlersiniz ve şifreyi sıfırlamak için de bir e-posta adresi girersiniz. Şifrenizi unuttuğunuz zaman bu e-postayı kullanarak şifrenizi sıfırlarsınız.

İki adımlı doğrulamayı açmak için ilk önce Whatsapp ayarlarına girin. Ardından hesap kısmına girin ve “İki adımlı doğrulama” bölümüne girin. Buradan etkinleştir butonuna tıklayarak bir e-posta adresi ve şifre belirleyin. Bu şifre, Whatsapp’a giriş yaptığınızda size lazım olacak.

Eğer şifrenizi ileriki zamanlarda unutursanız, girdiğiniz e-posta adresine bir sıfırlama bağlantısı alırsınız. Böylelikle kolaylıkla şifreyi sıfırlar ve hesaba yeniden giriş yaparsınız. E-posta adresinizi doğru girmeyi unutmayın. İki adımlı doğrulamayı açtığınızda, başka bir kullanıcı tarafından numaranız alınamaz, Whatsapp hesabınıza giriş yapılamaz ve kullanılamaz. Şifreyi bilmeyen kimse hesabınıza erişim sağlayamaz.

Son olarak yukarıdaki yöntemleri deneyerek bir Whatsapp numarası aldıysanız ve kullandıysanız diğer ziyaretçilerimiz için yorumlarınızı buraya bırakabilirsiniz. Bununla birlikte diğer kullanıcılarımız yorumları inceler ve faydalanır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir