1. Anasayfa
  2. Genel

Adana İftar Çadırı Nerede? Adana İftar Çadırları 2022

Adana İftar Çadırı Nerede? Adana İftar Çadırları 2022
1

11 ayın sultanı Ramazan ayının ilk gününde toplu olarak iftar yapmak isteyen ve iftar çadırında orucunu açmayı isteyen insanlar, iftar çadırlarının nerede olduğunu merakla araştırıyor. Ramazan‘ın bir simgesi olan iftar çadırları, her yıl belediyeler tarafından düzenleniyor. Adana iftar çadırı kurulacak mı, nerede? İşte detaylar…

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Ramazan‘ın simgelerinden olan iftar çadırları da merakla araştırılıyor. İzmir’de kurulacak olan iftar çadırlarının nerede olacağı, ne zaman kurulacağı birçok insan tarafından araştırılıyor. Belediyeler tarafından düzenlenen iftar çadırları nerede olacak?

iftar çadırı 2022

Şehirlerin belirli noktalarında belediyeler, dernek ve vakıflar ya da hayırseverler tarafından finanse edilen iftar çadırları, bu yılda heyecanla bekleniyor.

Adana İftar Çadırı 2022

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan birisi de iftar çadırları oldu. Belediyelerden iftar çadırlarıyla ilgili açıklamalar bekleniyor. Hangi belediyelerin iftar çadırları kuracağı merakla araştırılıyor.

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biriside iftar çadırlarının adresleri oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bu yıl adana da iftar çadirlari nerelere kurulucak bilgi verirseniz sevinirim ben adana da oturuyorum biriniz adanalı olan öğrensin nerelere kurulucak telefon numaramı bırakıyorum öğrenim bana bilgi verirseniz sevinirim ismim mustafa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir