1. Anasayfa
  2. Genel

Mersin İftar Çadırı Nerede? Muğla İftar Çadırları 2022

Mersin İftar Çadırı Nerede? Muğla İftar Çadırları 2022
0

11 ayın sultanı Ramazan ayının ilk gününde toplu olarak iftar yapmak isteyen ve iftar çadırında orucunu açmayı isteyen insanlar, iftar çadırlarının nerede olduğunu merakla araştırıyor. Ramazan‘ın bir simgesi olan iftar çadırları, her yıl belediyeler tarafından düzenleniyor. Mersin iftar çadırı kurulacak mı, nerede? İşte detaylar…

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Ramazan‘ın simgelerinden olan iftar çadırları da merakla araştırılıyor. İzmir’de kurulacak olan iftar çadırlarının nerede olacağı, ne zaman kurulacağı birçok insan tarafından araştırılıyor. Belediyeler tarafından düzenlenen iftar çadırları nerede olacak?

iftar çadırı 2022

Şehirlerin belirli noktalarında belediyeler, dernek ve vakıflar ya da hayırseverler tarafından finanse edilen iftar çadırları, bu yılda heyecanla bekleniyor.

Mersin İftar Çadırı 2022

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan birisi de iftar çadırları oldu. Belediyelerden iftar çadırlarıyla ilgili açıklamalar bekleniyor. Hangi belediyelerin iftar çadırları kuracağı merakla araştırılıyor.

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biriside iftar çadırlarının adresleri oldu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir