1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Youtube Ücretsiz Premium Hediyesi Veriyor: 12 Ay Ücretsiz

Youtube, uzun süredir Premium abonesi olan kullanıcılarına bir jest yaptı. Premium abonelerine, abonelik sürelerine ek 12 ay ücretsiz Premium aboneliği hediye etti. Peki hangi kullanıcılar ücretsiz Premium alabilir?

Youtube Ücretsiz Premium Hediyesi Veriyor: 12 Ay Ücretsiz
0

Dünyanın en popüler video platformu Youtube, kullanıcı sayısını artırmaya yönelik çalışmalara devam ediyor. Eğer uzun süredir Youtube Premium abonesi iseniz, bu haber sizi mutlu edecek. Çünkü Youtube, uzun süredir kendisine abone olan kullanıcılarına bir hediye vermeye başladı. Youtube ücretsiz Premium sürprizi bir kullanıcının fark ederek sosyal medyada paylaşması ile ortaya çıktı.

Eğer Youtube reklamlarından sıkıldıysanız tek çare Youtube Premium almak. Ancak ücreti fazla bulan ya da satın almak istemeyen kullanıcılar ücretsiz bir şekilde Premium elde edemiyor. Youtube’un vermiş olduğu bu hediye ise zaten Premium abonesi olan kullanıcılara veriliyor. Premium’a abone olmayanlar için herhangi bir sürpriz yok henüz…

youtube ücretsiz premium

Youtube Premium’un önde gelen avantajı reklamsız bir deneyim sunuyor olması. Bu nedenle tercih edilen Premium aboneliği arka planda video oynatma ve benzeri avantajlarda taşıyor. Bugün bir kullanıcı Premium aboneliğinin 2222. gününde Youtube’dan bir hediye aldı ve bunu sosyal medyada paylaştı. Youtube kullanıcıya, aboneliğinin 2222. gününde 12 aylık bir Premium aboneliği hediye etti. Bunun üzerine hediye sosyal medyada gündem oldu.

Youtube Ücretsiz Premium Hediyesi Nasıl Alınır?

Youtube 2222 gün boyunca kendisine abone olan kullanıcılarına Youtube Premium hediye ediyor. Ancak bu sayı 6 yıldan fazla bir süreye tekabül ediyor. Eğer bunca süredir Youtube Premium abonesi iseniz tek yapmanız gereken Youtube’a girmeniz. Hediyeniz ana sayfanızda belirecektir.

youtube ücretsiz premium hediyesi

Youtube’a girdiğinizde yukarıdaki sürpriz ile karşılaşacaksınız. Buradan 12 aylık ücretsiz Premium aboneliğinizi almanız mümkün.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir