1. Anasayfa
  2. Haberler

Sosyal Medya Uzmanı Gaffar’dan Şok Hamle: Barış Reus İfşa Edildi!

Sosyal Medya Uzmanı Gaffar’dan Şok Hamle: Barış Reus İfşa Edildi!
0

Sosyal medyada yaptığı büyük işlerle tanıdığımız Gaffar Okkan Gül, uzmanlığını pek çok kez kanıtlamıştı. Kapanan hesapları açma, çalınan hesapları kapatma ve mavi tik alma gibi birçok uzmanlık gerektiren alanda profesyonel hizmet veren Gaffar.w, geçtiğimiz günlerde Barış Reus ile bir tartışma yaşadı. Olayın ardından B. Reus’un Gaffar’ı ifşa etme çabaları sürerken, sosyal medya uzmanı Gaffar şok bir hamle yaptı. Gaffar tarafından Barış Reus ifşa edildi. Ortaya attığı ifşaları sosyal medya kullanıcılarına gösterdi.

barış reus ifşa

Gaffar.w Sosyal Medyayı Yine Salladı!

Profesyonel olarak sosyal medya alanında hizmet veren ve Gaffar.w ismiyle Instagram‘da adını duyuran sosyal medya uzmanı Gaffar, B. Reus’u ifşa etmesiyle yeniden sosyal medya gündemine oturdu. Aralarında tartışma çıkan Gaffar ve B. Reus’un ifşa savaşı sosyal medyayı salladı. Bir süredir sosyal medyada rüzgarını estiren Gaffar Okkan Gül, yeniden medyayı salladı.

Sosyal medya uzmanı Gaffar’dan olayın ardından bir açıklama geldi. Yaptığı açıklamada Gaffar.w;

“Aramızda çıkan ‘ifşa savaşı’ karşı taraf için kötü sonuçlandı. Böyle olmasını ben istemedim, Barış Reus bunu hak etti. Kendine yaslanan dik yürür, herkes kendi yeteneklerini sergilesin. Herkes hak ettiğini alacak.”

ifadelerini kullandı. Sosyal medya uzmanı Gaffar Okkan Gül’ün bu ifadeleri sosyal medyayı salladı.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir