1. Anasayfa
  2. Teknoloji

ReVanced Nedir? Özellikleri Nelerdir?

ReVanced Nedir? Özellikleri Nelerdir?
0

Youtube platformunu sizlere Premium aboneliğiniz olmadan reklamsız bir şekilde sunan Youtube Vanced, geçtiğimiz aylarda kapandı. Youtube videolarını reklamsız ve HD olarak izlemenizi sağlayan Youtube Vanced, pek güvenli olmasa da ücretsiz. Ancak bu uygulama geçtiğimiz aylarda kapatılmıştı. Şimdi ise ReVanced ismiyle yeniden piyasaya dönüyor. Peki ReVanced nedir? ReVanced özellikleri nelerdir?

Birçok kullanıcı Youtube’a Premium aboneliği satın almak için para ödemek istemiyor. Bu nedenle Youtube Vanced kitlesi de arttı. Ancak bundan 3 ay önce, Youtube Vanced kapandı. Bugün ise kapanan bu uygulamanın ReVanced ismiyle birlikte geri döneceğini öğrendik.

revanced nedir

Aldığımız bilgiye göre, ücretsiz ama pek de güvenli olmayan ve kapanan Youtube Vanced, ReVanced ismiyle yeniden geliyor. Bu uygulama size Youtube‘da ücret ödemeden reklamsız video izlemeyi sağlayacak.

Youtube ReVanced Nedir?

Youtube videolarını reklamsız ve farklı avantajlarla size sunan ReVanced, önceden hizmet veren ve kapanan Youtube Vance’nin yeni uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, reklamsız video izleyebilir ve birçok Premium avantajından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Google, Youtube Vance uygulamasını kapanmaya zorladı. Ancak yine de projeyi üstlenen bir ekip, bu kez de ReVanced ile karşımıza çıktı. ReVanced geliştiricilerinden gelen açıklamada “ReVanced; Vanced’in resmi olmayan bir devamıdır, Vanced’e bağlı değildir ve yeni özellikler sunmayı amaçlamaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

ReVanced Özellikleri Nelerdir?

  • Videoları arka planda oynatma
  • Tüm reklamları kaldırma
  • Oluştur düğmesini kaldırma
  • Eski kalite düzeni
  • Minimize edilmiş oynatma

Yine de, bunlar gibi birçok ek avantaj içeren ReVanced’in pek de güvenli olmadığını size belirtmek isteriz. Ne de olsa bu uygulama, kimse tarafından kontrol edilmedi ve onaylanmadı.

İlginizi Çekebilir
Skype-Mobile-call-experience

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir