1. Anasayfa
  2. Genel

Whatsapp Gizlenen Durumu Görme Uygulaması ve Hilesi (2022)

Whatsapp Gizlenen Durumu Görme Uygulaması ve Hilesi (2022)
0

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, özellikle son yıllarda dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Whatsapp uygulaması içerisinde insanlar durumlar paylaşabiliyor ve bu durumları istedikleri kişilere gizleyebiliyorlar. Peki Whatsapp gizlenen durumu görme mümkün mü? Whatsapp gizlenen hikayelere nasıl bakılır?

Whatsapp durumları uzun bir süredir hayatımızda. Neredeyse her gün rehberimizdeki birçok insanın durumlarını görüntülüyor ve belki de kendimiz durum paylaşıyoruz. Aktif olarak kullanılan bu özellik için Whatsapp, durumları istediğiniz kişilere gizleme özelliğini eklemişti. Peki gizlenen durumları nasıl görebilirsiniz?

whatsapp gizlenen durumu görme

Whatsapp Gizlenen Durumları Görme Mümkün mü?

Whatsapp’ta size karşı gizlenen bir durumu görmenizi sağlayan bir uygulama yoktur. Size gizlenen bir durumu görmeniz, yani Whatsapp gizlenen durumları görme mümkün değildir. Ancak bazı uygulamalar size buna benzer özellikler sunmaktadır.

Whatsapp uygulaması içerisinde size gizlenen durumları görmenizi sağlayacak bir uygulama bulunmamaktadır. Bir uygulama yardımıyla gizlenen durumları görmek mümkün değildir. Henüz size gizlenen durumları görmenizi sağlayacak bir uygulamaya veya sistem geliştirilmemiştir.

Whatsapp Gizlenen Durumu Görme Uygulaması

Whatsapp’ta size gizlenen durumları gösterebilen bir uygulama bulunmasa da; silinen durumları görmenizi sağlayan uygulamalar mevcut. Whatsapp silinen durumları görmenizi sağlayacak olan uygulamalar ise şunlar;

,

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir