1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Spotify Sesli Kitap kategorisini kullanıma sunacak

Spotify Sesli Kitap kategorisini kullanıma sunacak
0

Sürekli olarak yeni güncellemeler üzerinde çalışan Spotify, sesli kitaplar özelliğini duyurdu. Daha önce de deneme aşamasında olan Spotify sesli kitap, alınan yeni karar ile birlikte artık Spotify’a eklenecek. Ancak henüz kitapların ücretleri konusunda bir bilgilendirme yapılmadı. Bu nedenle kitapların Spotify Premium ile mi yoksa ek ücretle mi kullanılacağı da bilinmiyor. Platform, yakın zamanda bu özelliği kullanıma sunacak.

Dünyanın şüphesiz en çok kullanılan müzik platformu Spotify, yeni özelliğini duyurdu. Her ay farklı güncellemeler alarak karşımıza çıkan platform bu kez de sesli kitapları sunacak. Bu özellik aslında uzun zamandır test ediliyor. Sesli kitaplar için ayrı bir kategori oluşturulup kullanıcılara sunuluyor.

spotify sesli kitap

Spotify, kullanıcıların kitapları listelerine ekleyerek istedikleri zaman sesli kitap olarak dinlemelerini sağlamak için bu özelliği yakın zamanda kullanıma sunacağını açıkladı. Sesli kitaplar hakkında en çok merak edilen konular ise kullanımı ve ücreti oldu. Bu konu hakkında yapılan veya yapılacak açıklamalar aşağıda yer alacak.

Spotify Sesli Kitap Ücreti Ne Kadar?

Müzik platformu Spotify, henüz sesli kitap ücretleri hakkında bir açıklama yapmadı. Hatta kitapların ücretli olup olmayacağı bile bilinmiyor. Kitapların Premium aboneliklerine dahil edileceği ya da ek bir ücret ile satın alınabileceği tahmin edilse de, resmi bir açıklama yok. Özelliği yakın zamanda kullanıma sunacağını duyuran Spotify’dan bir ücret açıklaması bekleniyor.

Spotify Sesli Kitap Nasıl Kullanılır?

Spotify’ın yakın zamanda kullanıma sunacağı sesli kitaplar, kullanıcılar tarafından farklı bir kategoride yer alacak. Böylece kullanıcıların istediği kitaba tek noktadan ulaşması mümkün. Ancak henüz nasıl bir ara yüze sahip olacağı tabii ki de bilinmiyor.

  1. Spotify’a girin

  2. Sesli Kitaplar kategorisini açın

  3. Dinlemek istediğiniz kitabı seçin

  4. Dinlemeye başlayın

Yazar Hakkında

Yorum Yap