1. Anasayfa
  2. Genel

Mavi Tik İçin Haber Nasıl Yayınlanır? Haber Sitelerinde Yayınlayın

Mavi Tik İçin Haber Nasıl Yayınlanır? Haber Sitelerinde Yayınlayın
0

Günümüzde neredeyse hepimiz sosyal medya kullanıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızı geliştirmek için birçok yönteme başvuruyor ve hesabımızı büyütmek istiyor olabiliriz. Hesabınızın muhteşem görünmesi için mavi tikte oldukça önemli yer taşıyor. Ancak mavi tik için haber yaptırmak şart. Google’da sizin adınıza birçok haber bulunması gerekiyor. Ancak endişelenmeyin, bunun için çok yüksek bütçelere ihtiyacınız yok.

Mavi tik almak istiyorsanız, öncelikle internette kendinizle ilgili haberler yayınlatmak zorundasınız. Çünkü Instagram mavi tik başvuruları sırasında ilk olarak isminizin tanınırlığını kontrol ediyor. Bu nedenle Google’da sizin hakkınızda haberlerin olması, mavi tik alma olasılığınızı oldukça artırır.

mavi tik için haber

Mavi Tik İçin Haber Nasıl Yaptırılır?

Mavi tik almak için internette haberleriniz olsun istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Kirebit İnternet Yayıncılığı’na bağlı olan haber sitelerinde toplu olarak hakkınızda haberler yayınlayabilir ve Google tanınırlığınızı artırabiliriz. Üstelik bunun için yüksek bütçeye sahip olmanız gerekmez. Oldukça uygun fiyatlara kendi haberinizi internette yayınlatabilirsiniz.

Hemen şimdi haber yayınlatmak için bizimle “Reklam Ver” sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Daha hızlı işlem yapabilmek için Whatsapp hattımızı kullanmanızı öneririz.

instagram mavi tik için haber

Ne Kadar Bütçe Gerekli?

Haber yayınlatmak için gerekli olan ücretleri buradaki sayfamızda listeledik. Cebinizden yüksek miktarda para çıkarmanıza gerek yok. Oldukça uygun fiyatlara bu tanıtım paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir