1. Ana Sayfa
  2. Genel

Twitter En Çok Takipçisi Olanlar 2022 Listesi (Güncel Liste)

Twitter En Çok Takipçisi Olanlar 2022 Listesi (Güncel Liste)
+ - 0

Popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter, son yıllarda oldukça kullanılıyor. Twitter platformunda birçok ünlü sanatçı ve siyasetçi var. Bunlar arasında Barack Obama ve Justin Bieber’de mevcut. Peki en çok takipçili hesap hangisi? Twitter en çok takipçisi olanlar 2022 listesinde ilk 10 hesaba yer verdik. İşte detaylar…

İlk olarak, Twitter‘da en çok takipçisi olan hesabın kime ait olduğunu görelim. Uzun zamandır listenin başında yer alan Barack Obama, 132 milyon takipçiyle listenin başındaki yerini korumaya devam ediyor. Hemen ardında ise Justin Bieber, 114 milyon takipçiye sahip.

Twitter En Çok Takipçisi Olanlar 2022

  1. Barack Obama (@barackobama) – 132 milyon takipçi
  2. Justin Bieber (@justinbieber) – 114 milyon takipçi
  3. Katy Perry (@katyperry) – 108 milyon takipçi
  4. Rihanna (@rihanna) – 106 milyon takipçi
  5. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 101 milyon takipçi
  6. Elon Musk (@elonmusk) – 100 milyon takipçi
  7. Taylor Swift (@taylorswift13) – 90 milyon takipçi
  8. Donald Trump (@realDonaldTrump) – 88 milyon takipçi
  9. Ariana Grande (@ArianaGrande) – 85 milyon takipçi
  10. Lady Gaga (@ladygaga) – 84 milyon takipçi
twitter en çok takipçisi olanlar 2022

Bu liste en son 28 Haziran 2022 tarihinde güncellendi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap