1. Anasayfa
  2. Genel

Azar Bilgisayardan Nasıl Girilir? Azar Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Azar Bilgisayardan Nasıl Girilir? Azar Bilgisayara Nasıl İndirilir?
0

Ülkemizdeki ve dünyadaki milyonlarca insan ile görüntülü sohbet etme imkanı sağlayan Azar uygulaması, tüm dünyada aktif olarak kullanılmaktadır. Mobil uygulaması ile tanıdığımız Azar’a bilgisayardan girmek isteyen kullanıcılar, “Azar bilgisayardan nasıl girilir?” ve “Azar bilgisayara indirme” araştırmalarını yapıyor. Detaylar haberimizde…

Mobil uygulaması ile tanınan Azar, tüm dünyadan milyonlarca kullanıcıya sahip. 100 milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan Azar, mobil kadar masaüstünde de talep görüyor. Azar’ı masaüstü bilgisayarlarından kullanmak isteyen kullanıcılar için detayları paylaştık.

azar bilgisayardan girme

Son yılların en popüler görüntülü sohbet uygulaması Azar, tamamen mobil için hazırlanmış olsa da, bazı uygulamalar ve yazılımlar sayesinde PC üzerinden de erişim sağlanabiliyor. Masaüstü bilgisayarınıza Azar’ı indirmeniz için gerekli adımları aşağıdan bulabilirsiniz.

Azar Bilgisayardan Nasıl Girilir? (PC Giriş)

Milyonların kullandığı görüntülü sohbet uygulaması Azar’ı masaüstü bilgisayarınızda kullanmak için, mobil uygulamaları masaüstünde açabilen yazılımları kullanmanız gerekmektedir. Örnek olarak Azar’ı masaüstüne indirme işlemini Memu Play üzerinden anlattık;

  • Memu Play’da Azar’ı bulun (bu bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz)
  • “Azar-Görüntülü Sohbet İndir PC” butonuna dokunun
  • İndirilen dosya ile MEmu’yu bilgisayarınıza kurun
  • Azar’ı yükleyerek çalıştırın.

Bu işlemin ardından cihazınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğini garanti edemeyiz. Dolayısıyla işlem sonrası herhangi bir (virüs, veri sızıntısı vb.) gibi zarardan Kirebit.com sorumlu tutulamaz.

azar bilgisayara indirme

Azar, ilk olarak 2014’te piyasaya çıkan bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Kısa sürede en popüler haberleşme platformları arasına girmeyi başaran Azar, kısacası görüntülü sohbet uygulamalarının en popüleridir. Türkiye’de oldukça popüler olan bu uygulama aynı zamanda tüm dünyada hizmet vermektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir