1. Anasayfa
  2. Genel

Fiverr Ne Yapabilirim? Fiverr’da Yapılacak İşler

Freelancer platformu Fiverr'da ne yapabilirsiniz? Yapılacak işler ve örnek ilanlar.

Fiverr Ne Yapabilirim? Fiverr’da Yapılacak İşler
0

Para kazanmanın en iyi yollarından birisi de, internet üzerinden Freelancer olarak çalışmaktadır. Eğer sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada hizmet vermek ve dolar kazanmak isterseniz, Fiverr bunun için en iyi platform. Freeelancer platformları arasında en başarılı olanlardan birisi de Fiverr’dır. Bu platforma üye olarak tüm dünyadan insanlar ile iletişime geçebilir ve hizmetinizi satışa sunarsınız. Peki Fiverr’da yapılacak işler nelerdir? Fiverr ne yapabilirim?

Freelancer rehberimizden yararlanarak ilk olarak nasıl Freelancer olarak çalışacağınızı ve neleri bilmenizin gerektiğini öğrenmenizi öneririz. İlk olarak, Fiverr’da para kazanmak için nasıl ilan verileceğini ve Freelancer üyeliğinizi nasıl başlatacağınızı öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için bir yazımız rehberimizde mevcut.

thumbnail
İlgili Yazı
Fiverr Nasıl İlan Verilir? Fiver’da Satış Yapmak

Freelancer olarak çalışmak için yapabileceğiniz işlerin bir sınırı yoktur. Özellikle de Fiverr gibi bir platformda, kendinize uygun birçok iş bulacağınızdan eminim. Fiverr‘da yapılacak işleri listeledik.

fiverr ne yapabilirim

Fiverr Ne Yapabilirim?

Fiverr’da yapabileceğiniz onlarca hizmet türü bulunmaktadır. Örneğin metin yazarlığı, grafik tasarımı, yazılım gibi birçok alanda hizmet sunabilirsiniz. Fiverr’da oluşturacağınız ilanın profesyonelce hazırlanmış ve doğru kategorilendirilmiş olması gerekiyor. Aşağıda Fiverr’da yapılacak işleri listeledik. Fiverr’da yapacağınız işi seçmeden önce, ilk olarak yeteneğinizin olduğu alanlara yönelin. Böylelikle, verdiğiniz hizmetleri daha hızlı ve daha kaliteli satar ve Fiverr puanınızı yükseltirsiniz. Değerlendirmelerde yüksek puan alır ve daha çok müşteriye ulaşırsınız.

Fiverr’da Yapılacak İşler

  • Grafik ve tasarım hizmeti
  • İnternet reklamcılığı (SEO, sosyal medya reklamı, reklam yönetimi)
  • Yazı ve Çeviri hizmeti (metin yazarlığı, metin çevirisi)
  • Video ve animasyon hizmeti
  • Seslendirme ve müzik
  • İş yönetimi
  • Excel işleri
  • Ürün ve veri girişi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir