1. Ana Sayfa
  2. Genel

BinBin Ücreti Ne Kadar? 2022 BinBin Dakikası Kaç TL?

BinBin Ücreti Ne Kadar? 2022 BinBin Dakikası Kaç TL?
0

“Ulaşımın eğlenceli hali.” sloganıyla tüm Türkiye’de hizmet veren BinBin, birkaç yıldır ülkemizin neredeyse her ilinde sokaklarda ve meydanlarda mevcut. En çok Alanya, Antalya, Konya, İstanbul, Diyarbakır, Eskişehir, Aydın gibi illerimizde kullanılan elektrikli scooter BinBin ücreti ne kadar? 2022 BinBin açılış ve sürüş ücretleri…

Sahilde, caddede, sokakta, kampüste ve daha birçok yerde kolaylıkla bulunabilen, ülkemizin her köşesinde bulunan elektrikli scooter BinBin, ulaşımı oldukça kolaylaştırıyor. Ulaşımın eğlenceli hali olan BinBin ücretleri de insanlar tarafından merak ediliyor. BinBin’e binmek isteyen insanların ilk olarak cüzdanlarına bakiye yüklemeleri gerekiyor. Eğer sürüş ücretiniz bakiyenizi geçerse, hesabınıza borç olarak işlenir ve sonradan ödeyebilirsiniz.

binbin ücreti 2022

Ülkemizin neredeyse her ilinde hizmet veren ve bulunması oldukça kolay olan BinBin’in ücretleri ve 2022 tarifesi araştırılıyor. Kullanımı ve bulunması kolay olan BinBin, insanlar tarafından oldukça seviliyor. Ulaşımı kolaylaştıran ve eğlenceli hale getiren BinBin, ülkemizde birçok insan tarafından kullanılıyor. 2022 itibariyle uygulanan BinBin ücretleri aşağıdaki gibidir.

BinBin Ücreti 2022

BinBin’in 2022 yılı için belirlenen ücretleri; açılış ücreti 1.99 TL ve dakika başı kullanım ücreti 1.29 TL olarak belirlendi. 

Açılış Ücreti: 1.99 TL
Dakika Başı Ücret: 1.29 TL

BinBin Açılış Ücreti Ne Kadar?

BinBin açılış ücreti 1.99 TL olarak belirlenmiştir.

BinBin Dakika Başı Kaç TL?

BinBin dakika başı kullanım ücreti 1.29 TL olarak belirlenmiştir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap