1. Anasayfa
  2. Haberler

BELTUR OTEL BÜYÜKADA NASIL GİDİLİR?

BELTUR OTEL BÜYÜKADA NASIL GİDİLİR?
0

İstanbul’da bulunan birçok noktadan Büyükada’ya ulaşım sağlanmaktadır. İşte Büyükada’ya nasıl gidileceğine dair birkaç seçenek:

  1. Kabataş-İDO İskelesi’nden Deniz Otobüsüyle: Kabataş’ta bulunan İDO İskelesi’ne gelerek Büyükada’ya düzenlenen deniz otobüsü seferlerinden birini tercih edebilirsiniz. Büyükada’ya yaklaşık olarak 1 saat süren bir deniz yolculuğuyla ulaşabilirsiniz.
  2. Bostancı-İDO İskelesi’nden Deniz Otobüsüyle: Bostancı’da bulunan İDO İskelesi’nden Büyükada’ya düzenlenen deniz otobüsü seferlerine de katılabilirsiniz. Bostancı’dan Büyükada’ya ulaşım yaklaşık olarak 30-40 dakika sürmektedir.
  3. Eminönü-Şehir Hatları Vapuruyla: Eminönü’nde bulunan Şehir Hatları İskelesi’nden kalkan vapurlarla da Büyükada’ya gidebilirsiniz. Vapur yolculuğu Kabataş’a göre biraz daha uzun sürmektedir ve yaklaşık olarak 1 saat 15 dakika sürmektedir.
  4. Kadıköy-Adalar Hattı Vapuruyla: Kadıköy’de bulunan Adalar Hattı İskelesi’nden kalkan vapurlarla Büyükada’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Vapur yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.

Büyükada’ya gittiğinizde, iskeleden yürüyerek veya fayton kiralayarak Beltur Otel’e ulaşabilirsiniz. Büyükada’nın trafiğe kapalı olduğunu unutmayın, bu yüzden araç kullanımı sınırlıdır. Keyifli bir seyahat dilerim!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.