1. Anasayfa
  2. Haberler

Bayramda Berberler Açık Mı 2022? Kuaförler Açık Olacak Mı?

Bayramda Berberler Açık Mı 2022? Kuaförler Açık Olacak Mı?
0

Kurban bayramına sayılı günler kaldı. 9 Temmuz’da başlayacak olan Kurban Bayramı, 12 Temmuz Salı günü sona erecek. Bu süre içerisinde berbere ihtiyacı olan insanlar “Bayramda Berberler açık mı 2022” araştırmasını yapıyor. Yaklaşan Kurban Bayramı süresinde kuaförlerin hizmet verip vermeyeceği merak konusu. İşte konu hakkındaki tüm detaylar…

Dört gün sürecek olan Kurban Bayramı, cumartesi günü başlayacak ve salı güne sona erecek. Bu süre içerisinde berberler ve kuaförlerin açık olup olmadığı merak ediliyor. Çünkü birçok iş yeri, bayram nedeniyle bir süreliğine kapatıyor. Dolayısıyla bayramda berberler açık mı sorusu da insanların aklında soru işareti bırakıyor. Bu nedenle detaylı bilgilere içeriğimizde yer verdik.

Temmuz ayının yaklaşması ile birlikte 8 Temmuz Cuma günü Arefe günü olurken, 9, 10, 11 ve 12 Temmuz günleri Kurban Bayramı olacak. Bayramda açık olan iş yerleri genellikle bayram öncesi açık olacağını müşterilerine duyurur. Berberler için de bu durum söz konusu. Bu bayram hangi berberler açık olacak?

bayramda berberler açık mı 2022

Bayramda Berberler Açık Mı 2022?

Bayramda berbere ihtiyacı olan insanların aklına takılan bir soru olan bu soru, birçok insan tarafından araştırılıyor. Tabii ki de berberlerin Kurban Bayramı boyunca açık olması mümkün ancak her berber için aynı şeyi söyleyemeyiz. Kurban bayramında insanlar kuaföre gitmek istedikleri zaman berberlerin açık mı yoksa kapalı mı olduğunu merak ediyor. Ancak her berber için kesin bir bilgi söz konusu değildir.

Kurban Bayramı nedeniyle diğer iş yerleri gibi berberler ve kuaförlerde açık olmayabiliyor. Bazı berberler, bayram sebebiyle kapatıyor. Ancak yine de açık olmayı tercih eden berberler ve kuaförler, Kurban Bayramı boyunca müşterilerini ağırlıyor. Gitmeden önce kuaförünüzü aramanızda fayda var.

Birçok berber, Kurban Bayramı tatili sebebiyle kapalı olacak. Berberinizin bayramda açık olup olmadığını öğrenmek için gitmeden önce aramanız gerekiyor. Eğer elinizde bir telefon numarası yoksa, Google Haritalar’ı kullanarak yakınınızdaki kuaförlerin numaralarını bulabilir ve arayabilirsiniz.

Kurban Bayramı Kaç Gün?

Kurban bayramı 4 gün sürecek, 9 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan bayram, 12 Temmuz Salı günü sona erecek. Resmi bayram tatili ise 4,5 gün olacak. 8 Temmuz Cuma günü (Arefe günü) yarım, 9, 10, 11 ve 12 Temmuz günleri ise tam gün resmi tatil sayılacak. Böylece toplamda 4,5 gün resmi tatil olacak.

bayramda kuaförler açık mı 2022

Berber ve kuaförlerin bayramda çalışma saatleri ve günleri merak ediliyor. Bu konuda yapılacak olan açıklamalara haberimizde yer vereceğiz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir