1. Ana Sayfa
  2. Genel

Yavru Köpek Sahiplenme Sitesi

Yavru Köpek Sahiplenme Sitesi
0

Yavru köpek sahiplenme sitesi arıyorsanız hoş geldiniz. Bazı kişiler, bir köpeği yavru olarak sahiplenmek istemektedir. Gözünün önünde büyümesini, her anına tanık olmayı isterler. Yavru köpekler tuvaleti kullanmayı bilerek doğmazlar. Tuvalet kullanma sürecini anlamak için eğitilmeleri gerekir.

Bazı insanlar, henüz genç oldukları ve yetişkin bir köpek kadar mesanelerini kontrol edemeyecekleri için bir köpek yavrusu için tuvalet eğitimine gerek olmadığını düşünebilir. Bununla birlikte, sahiplerin yavrularına evin dışına veya evin belirlenmiş alanına nasıl çıkacaklarını öğretmeleri önemlidir, çünkü sonunda büyürler ve gençken kendilerine öğretilenleri unuturlar.

Yavru Köpek Sahiplenme Sitesi

Günümüzde yavru köpek sahiplenme denildiğinde pek çok farklı sonuçla karşı karşıya kalınıyor. Karşılaşılabilecek en iyi sonuçlardan bir tanesi de Nette Pet, Hemen nettepet.com a giriş yaparak sizler de yavru köpek sahiplenebilirsiniz. Boo köpek, Pomeranian, süs köpeği gibi pek çok farklı köpek ırkı sitede yer almaktadır.

Yavru köpeğinizin eğitimi şu adımları izleyerek yapılabilir:

Onları gitmelerini istediğiniz belirlenmiş alana yerleştirerek başlayın, ardından orada işlerini yaptıklarında onları övün, bu onların işlerini tek bir noktada yapmalarını, sizin onayınızı almakla ilişkilendirmelerine yardımcı olacaktır.

Yavru Köpek Tuvalet Eğitimi Nedir?

Çokça kişi yavru köpek sahiplenmenin ardından, yavru köpek tuvalet eğitimi konusunda da arayış içerisinde olmakta. Yavru köpekler herhangi bir aile için harika bir dosttur, ancak yoğun enerji seviyeleri ile eğitim için zaman ve sabır bulmak zor olabilir. Yavrularınıza dışarı çıkma işini öğretmek için bazı ipuçları.

Tüm köpek sahiplerinin bildiği gibi, köpek yavruları enerji ve heyecan demetleridir. Oynamayı, keşfetmeyi ve yaramazlık yapmayı severler. Bir köpek yavrusu yetiştirmek, evcil hayvan sahibi olmanın önemli bir parçasıdır. Çok fazla enerjileri olduğunda ve onları eğitmek için zaman veya sabır bulmak zor olduğunda bu zor olabilir. Neyse ki, bunlar, yavru köpeğinize lazımlık yapabilecek şekilde dışarı çıkmayı öğretmek için bazı ipuçları.

Bir Köpek Yavrusunu Tuvaleti Kullanması İçin Nasıl Eğitirsiniz?

Bir köpek yavrusu yetiştirme süreci zor olabilir. Bir köpeğe sahip olmak birçok insan için göz korkutucu bir görev olabilir. Yavru köpeğinizi en başından itibaren eğitmeniz önemlidir. Yavru köpeğinizle sağlıklı bir ilişki kurmak için doğru dengeyi bulmanız gerekir. Bu makale size yavru köpeğinizi nasıl yetiştireceğiniz konusunda bazı harika ipuçları ve püf noktaları gösterecektir.

Bunun nedeni, yavruların tuvaleti nasıl kullanacaklarını bilerek doğmamalarıdır. Bunun yerine, bu beceriyi bilmek için eğitilmeleri gerekir. Yavru köpek sahiplenme sitesi aracılığıyla sahiplendiğiniz köpeğinizi sizler de eğitebilirsiniz.

Bir köpek yavrusu tuvalet eğitimi süreci iki şekilde yapılabilir: ya sandık ya da kağıt eğitimi.

Sandık eğitimi, köpek yavrusunun bir sandık gibi küçük bir alana konması ve ardından oraya nasıl çiş ve kaka yapılacağının öğretilmesidir.

Kâğıt eğitimi, yavru sahibinin, tuvalete gitmeleri gerektiğinde onları dışarı çıkardığı ve böylece evlerinin içinde değil, orada nasıl yapılacağını öğrenmeleridir.

Yavru Köpekler İçin Tuvalet Eğitimi İpuçları

Tuvalet eğitimi veren yavru köpekler için pek çok farklı yöntem vardır. Ancak, herkese uyan tek bir çözüm yoktur. Her şey bireysel yavruya ve sahibinin sabır düzeyine bağlıdır.

Bazı yöntemler diğerlerinden daha etkili olabilir, ancak hepsi işe yarayacaktır. Yavru köpeğinize başarılı bir şekilde tuvalet eğitimi vermenin anahtarı, sabırlı ve oyuncu arkadaşınızla iletişim kurmaktır.

Köpeğiniz için evin dışında sınırlı alan olduğu bir durumdaysanız, başarı için şu ipuçlarını deneyin:

Köpeğinizi tuvaleti kullanmak için eğitmek için köpek lazımlık ipuçları ve püf noktaları.

Lazımlık eğitimi, köpeğinizi tuvaleti kullanma konusunda eğitmek için tasarlanmış ilk ve tek köpek lazımlık eğitim sistemidir. Lazımlık Yaması, yavrularınızı evden çıkmadan eğitmenin kullanışlı ve sorunsuz bir yoludur. Paspas, çöp kutusu ve kepçe dahil tuvalet eğitimi için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Köpeğinizi Lazımlık Eğitmenin En İyi Yolu

Sonuç olarak, köpeğinize tuvalet eğitimi vermenin en iyi yolu, sandık eğitimi ve pozitif pekiştirmenin bir kombinasyonunu kullanmaktır.

Köpeğinize tuvalet eğitimi vermenin en iyi yolunun ne olduğu konusunda pek çok görüş var ve hangisinin en iyisi olduğuna siz karar vereceksiniz. Sandık eğitimi, olumlu pekiştirmeden daha hızlı sonuçlar verir, ancak her ikisi de köpeğinize tuvalet eğitimi vermenin etkili yollarıdır.

Yavru köpek sahiplenme sitesi nettepet.com a hemen giriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap